Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Neapolu 70 metrów za 235 k. U mnie w małej mieścinie na zadupiu z malejącą populacją takie mieszkanie wystawiliby za 375 k i jeszcze debile Polaczki rzuciłyby się na to z wywalonym jęzorem, a jak ktoś by zakwestionował sens tego to wyzywaliby go od debili i jak wytresowane małpy rzucali gotowcami z artykułów developerskich i ekspertów od lobby developerskiego. Tak niestety się dyma Polaków: https://www.idealista.it/pl/immobile/25939972/

#nieruchomosci #inwestycje #pieniadze #kredytyhipoteczne #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #patodeweloperka #polactwo #patologia #patodeweloperka #takaprawda #gospodarka #ekonomia
  • 93
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Pisałem już, że moje miasto to umieralnia emerytów, zadupie o jednym z najgorszych trendów demograficznych w PL i za odpowiednik tego co wstawiłem zawolaliby 375 koła, a jakbyś coś powiedział źle o nietuchach to by cię jeszcze z pianą na ryju pobili, jak to w Polsce, tak zaślepionych wyznawców nieruchów nie ma nigdzie.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer warszawa, Krakowa, Wrocław, Gdańsk, może jeszcze jakieś, dla każdego innego miasta zawsze się już opłaca kupić mieszkanie na Sycylii, tam może jeszcze zyskać, albo być na wynajem wakacyjny. Umieralnia w Polsce to strata kapitału
  • Odpowiedz
@bradiaga: Stary, ale w Pl by mnie pobili na ulicy jakbym coś powiedział o spadkach nieruchomości. Mohery z "chłopskim rozumem" będą bronić betonowego złota nawet jeśli z Polski zostałaby pustynia atomowa.
  • Odpowiedz
To typowe dla sekty atakować kogoś o przeciwnym stanowisku. Dobrze was programowali.


@Ynfluencer: ja nawet nie odniosłem się do samej tezy wpisu (jeśli w ogóle możliwe jest tutaj jej sformułowanie) tylko do formy, która ma postać typowego, toksycznego bez kszty zrozumienia tematu i kontrargumentów.
Nie odpisuj
  • Odpowiedz
@Ynfluencer takie wyremontowane mieszkanie w mojej Polsce powiatowej to powyżej 5k za metr chodzi, więc potwierdzam, że poszłoby za co najmniej 350k.
Może to mieszkanie to jakaś mina? XD porównywałeś z innymi w Neapolu?
  • Odpowiedz
@Ynfluencer Prawda jest gdzies po środku.
We Włoszech może jest tak 3/5 ale jest już stabilnie.
Polacy natomiast wylecieli teraz w kosmos na najwyżej hossie jaka chyba istniała od powstania cywilizacji i zachłysneli się łatwym bogactwem, bo powiedzmy sobie szczerze - ostatnie 10 lat bogacenia się polaków to była bułka z masłem, większość na farcie. Wszyscy zakładają, że WSZYSTKO będzie teraz tylko rosło, ich pensje, wartość mieszkania itd, że będzie tylko
  • Odpowiedz