Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Neapolu 70 metrów za 235 k. U mnie w małej mieścinie na zadupiu z malejącą populacją takie mieszkanie wystawiliby za 375 k i jeszcze debile Polaczki rzuciłyby się na to z wywalonym jęzorem, a jak ktoś by zakwestionował sens tego to wyzywaliby go od debili i jak wytresowane małpy rzucali gotowcami z artykułów developerskich i ekspertów od lobby developerskiego. Tak niestety się dyma Polaków: https://www.idealista.it/pl/immobile/25939972/

#nieruchomosci #inwestycje #pieniadze #kredytyhipoteczne #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #patodeweloperka #polactwo #patologia #patodeweloperka #takaprawda #gospodarka #ekonomia
  • 93
@Ynfluencer: A teraz porównaj sobie ceny w Neapolu do tych w Mediolanie czy dajmy na to Rimini czy w regionie Toskanii, mogą być i kilkadziesiąt razy wyższe, jak myślisz dlaczego północ taka droga, a południe tanie? Jak byś bywał we Włoszech i miał choć kilka szarych komórek. Nie musiał byś zadawać takich pytań na wykopie.
@Ynfluencer: No bo w Wawie czy Wrocku jest praca i są możliwości. Są zadupia w Polsce, gdzie kupisz mieszkanie za grosze, relatywnie. Ale co z tego? Ludzie chcą mieszkać tam gdzie jest praca i różne udogodnienia dla mieszkańców.

Nie wiem jak wygląda rynek pracy we Włoszech, ale może właśnie nieszczególnie dobrze. Poza tym ludzie chcą mieszkać w bezpiecznym miejscu a Neapol z pewnością nie kojarzy się z najbezpieczniejszym miastem.
@marta_am: @Dusk_Forest77 Tak, a my jesteśmy ostoja bezpieczeństwa. XD

Kraj graniczący z krajem objętym wojna, WIBOR, masowa imigracja z kraju o największej przestępczości w Europie, #!$%@? od dresów, zarobki do dupy, malejący przyrost, raty kredytów rosnące dwukrotnie w rok, nie działająca służba zdrowia, nie działający system emerytalny, inflacja 18,4.

:D
@wuwuzela1: Kurde, kultyści nieruchów mnie atakują. Pomodliliscie się już do swojego ołtarza miniatury osiedla deweloperskiego i kupiliście kurnik za czterokrotna wartość szarpiąc się pazurami z innymi zaslinionymi polaczkami, kultystami?

Artykuły sponsorowane deweloperów (wasza biblia) już przeczytane?
@Ynfluencer: Pod kątem bezpieczeństwa tak - jesteśmy jednym z bezpieczniejszych krajów europejskich. I nie są to informacje wyssane z palca, poczytaj sobie policyjne statystyki gwałtów, napaści i morderstw.

Włochy są świetnym krajem do życia, ale celowałabym w północne rejony, gdzie aby kupić nieruchomość musisz mieć więcej pieniędzy niż w Polsce.

Sprawdziłam sobie dzielnicę, w której jest to mieszkanie z Twojego linka. Uznawana za jedną z bardziej niebezpiecznych w Neapolu, na google