Wpis z mikrobloga

@pilkarskiswir mi nie bo jakbym chciał popatrzeć na dokładnie taką Ellie jak w grze to bym sobie odpalił grę, nie wiem po co miałaby wyglądać dokładnie tak samo skoro nie ma tu żadnej ciągłości, że patrz akcja w grze była przedtem, a teraz kontynuujemy dalej serialem. Inny wygląd postaci nic nie zaburza bo to jest dokładnie ta sama historia więc jeśli chcesz mieć ją przedstawioną z wyglądem bohaterki jak w grze to
@R_O_T_T_E_N: Fajnie ze udalo sie Pascala wpasować tak by wyglądał niemal 1 do 1 jak postać ale nie ma co przesadzać w dążeniu do wierności. Gra aktorska>wygląd, decyzja kastingowa Eli byla najważniejsza dla tego serialu, gdyby ona była zla to by bylo nieogladalne. Z resztą nawet po remakach widać ze jest trend by postacie wyglądały "gorzej/starzej/brudniej" (co w sumie pasuje bo 2 takiej sytuacji takie piekne osoby wygladaly by bardzo nie
@R_O_T_T_E_N: dobry przykład jak niedorozwój górnej szczęki psuje wygląd, niby kopara jakoś bardzo nie odstaje ale twarz jest płaska i wygląda jak posągi z wyspy wielkanocnej

ciekawe jest też to że ludzie nie potrafią w takiej twarzy dokładnie wskazać co im nie pasuje, większość z was mówi o oczach czy dużym czole a to jej zepsute proporcje twarzy są problemem, gdyby nie to mogę się założyć że każdy by twierdził że
@dqdq1 trendem jest wstawianie ludzi ładnych, atrakcyjnych do produkcji filmowych/seriali. Jej przykład jest odstępstwem od tego trendu. Aktualnie do szkół filmowych przyjmuje się wyłącznie ludzi pięknych, bo na nich jest popyt - słowa założyciela Warszawskiej Szkoły Filmowej
@Wejszlo: ludzie czytajcie ze zrozumieniem... Glowna bohaterka skarzyla sie, ze jest hejtowana, bo nie jest podobna do postaci z gry. Tylko, ze to nie jest zaden hejt tylko najprawdziwsza prawda. W lewackim swiecie jak sie mowi cos co im nie pasuje to za kazdym razem jestes hejterem
Cieszy mnie też trend że nie wpycha się już do seriali czy filmów samych pięknych ludzi.


@dqdq1: ale jednak trend złych białych (ten pastorek) i dobrych czarnych (gość z synem w Kansas, mieszkańcy tego miasteczka w Wyoming) nadal ma się całkiem dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)