Wpis z mikrobloga

Pod względem gry aktorskiej bardzo fajnie odwzorowała postać. Cieszy mnie też trend że nie wpycha się już do seriali czy filmów samych pięknych ludzi.


@dqdq1: mnie smuci, że w imię jakichś chorych inkluzji wpycha się brzydkich. Ona wygląda wręcz karykaturalnie. Momentami nie wiadomo czy ma downa czy tylko FAS, czy może sama zaraziła się kordycepsem i zaraz zacznie klikać jak p------a.
  • Odpowiedz
@dqdq1: a ja mam w drugą stronę, tyle jest brzydkich ludzi dookoła, w pracy, sklepie itp, że chociaż w filmach/grach/serialach chciałbym popatrzeć na ładne twarze. Dla mnie niestety brzydcy aktorzy to często zarzucenie serialu czy nieodpalenie gry, na pc całe szczęście są jeszcze mody, ale na konsolach to już nic się z tym nie zrobi. Ale Twoje podejście rozumiem, chociaż nie podzielam
  • Odpowiedz
@ragbrok: w pelni rozumiem. Cieszę się że mamy wybór i istnieją pod tym względem seriale czy filmy dla każdego. Sądzę też że deepfake dojdzie w pewnym momencie do takiego poziomu a przede wszystkim szybkości generacji obrazu że nie będziemy mieć wiecej takich rozterek.
  • Odpowiedz
Pod względem gry aktorskiej bardzo fajnie odwzorowała postać.


@dqdq1:
No chyba nie. Gra twarzą u niej kompletnie leży. Ma minę jak Izabella Scorupco 100% czasu.
Popatrz co pokazała aktorka wcielająca się w córkę Joela, ze skrawkiem czasu antenowego Ramsay.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: Podczas oglądania TLOU najbardziej się cieszyłem że nie grałem w grę i nie napinam się na to że wszystko musi być odwzorowane tak jak w pierwowzorze. Chociaż z drugiej strony doskonale rozumiem że jak każda historia po prostu musi być spójna sama w sobie, a nie na siłę wierna oryginałowi. Bo wierność oryginałowi nie stanowi żadnej wartości.

Postaci powinny zachowywać te cechy fizyczne które wpływają na fabułę. Jeżeli Triss
  • Odpowiedz
@dqdq1: znowu średni przykład bo w trylogii lotr głównym antagonista nie jest człowiek, ba nawet nie istota cielesna
@kisiel95 To akurat bujda bo w kinie są potrzebni ludzie o rożnej urodzie.
@Wejszlo ale w przeciwieństwie do książek adaptacje gier w taki odtwórczy sposób nie maja zbytnio sensu. To już lepiej sobie puścić wszystkie cutsceny i dialogi na yt.
Rozumiem rozwijać growe uniwersum przez filmy i seriale ale niech
  • Odpowiedz
ale ja chce tylko zeby bylo widac podobienstwo, nie musi byc dokladnie taka sama.


@pilkarskiswir: Tak, jak w przypadku Gry o Tron większość widzów nie czytała książki, tak samo w przypadku tego serialu oglądający w większości raczej gry nie znają. Jak się okazuje nawet dla fanów gry dokładny wygląd postaci nie stanowi przeszkody w tym, żeby serial oglądać, więc ostatecznie osoby odpowiedzialne za obsadę wykonały dobrą robotę.
  • Odpowiedz
@nobrain: skoro wygląd nie ma znaczenia to nakręć film pokroju nie wiem „365 dni” i w glownej roli obsadź aktora o urodzie Michaela Cery. Przykład tendencyjny ale nic dziwnego, ze osoby chcą w pewnych rolach oglądać raczej atrakcyjnych ludzi, takim łatwiej kibicować itd szczególnie w tego typu kinie.
  • Odpowiedz
  • 0
jak dowiedziałem się ze będzie grać w TLOU to się negatywnie nastawiłem, nie wiem dlaczego ale wcześniej zawsze jak widziałem ją ja ekranie to momentalnie łapał mnie w---w. miała w sobie coś co mnie poprostu drażniło.

TLOU zaczynałem oglądać że spora rezerwa do tej aktorki, ale jak kończyłem to w zasadzie cała awersja do niej mi przeszła. bardzo dobrze mi się oglądało z nią w roli Elli
  • Odpowiedz
wykopki: dlaczego nikt mnie nie kocha ? bo nie jestem chadem ? bo nie jestem piękny ? co to za standardy ?


@Eneduerikuzfakiem: no nie bardzo, wykopowe przegrywy zgodnie przyznają że wszystko się kręci wokół wyglądu i że powodem ich niepowodzenia jest to jacy się urodzili, nie obwiniają julek o to że ich nie chcą tylko o hipokryzję
  • Odpowiedz
@dqdq1: to moda brytyjska. Tj. zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii - tam ogólnie zabroniono używać w telewizji/kinie wyglądu jako kryterium zatrudnienia. Przez to w Brytanii nie wolno do filmów zatrudniać pięknych ludzi.
A nawet jakby mogli, to raczej nie mają z czego wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz