Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #blackpill #incel #przegrywpo30tce #polakicebulaki

Witajcie :))) Właśnie robię remont w mieszkaniu i zamówiłam sobie nowe mebelki. Tak prezentuje się moja nowa komoda, całkowicie złożona przeze mnie, bez pomocy spoconego Jana, któremu wydaje się, że jest inteligentny bo umie skręcić kilka śrubek :))) Oczywiście to dotyczy tych, którzy cokolwiek robią bo wiadomo, że przegryw ma do wszystkiego dwie lewe ręce :))) Po co mi facet w domu, skoro sama z powodzeniem wykonuje "męskie" zajęcia? Poproszę o logiczne argumenty, jak na waszą płeć przystało :))) Bo nie bierze się całej świni dla jednej kiełbaski :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #blackpill #incel #przegrywpo30tce #polakice...

źródło: 370249992_3553247961591475_2440607335472911686_n

Pobierz
  • 65
@lisica23: Też bym potrafiła. Oczywiście są potrzebne osoby asekurujące, które coś przytrzymają w pewnym momencie, ale jeżeli chodzi o samo skręcenie to nie ma problemu :))) Nowa szafa też jest w planach, więc pochwalę się efektami :)))

@lubielizacosy Dzięki za sugestię :))) No muszę się za wszystko wziąć bo nie mam zamiaru mieszkać w bagnie... ale wszystko sukcesywnie, powoli :)))

@Mamaboss Pewnie, że tak. Nie ma nawet takiej opcji, szkoda czasu