Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod #wykopchangelog a w tym czasie przybyło kilka zmian, o których warto jednak wspomnieć. A więc zaczynamy! ( ̀_́)

Co na Wykopie?

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych usprawnień, część z nich już zauważyliście. To między innymi:
przywróciliśmy przyznawanie osiągnięć;
- wprowadziliśmy też powiadomienia o nowych osiągnięciach;
- usprawniliśmy tagi autorskie, ich autorzy ponownie będą mogli dodawać współautorów tagów;
- wdrożyliśmy też poprawki związane z podpowiadaniem tagów;
- na Mikroblogu, w Gorących, dodaliśmy wybierałkę Gorących;
- powiększyliśmy też okno do pisania treści, sugerowaliście dość mocno, że poprzednie było za małe.

Co w aplikacji androidowej?

Do sklepu zawitała kolejna wersja wykopowej aplikacji androidowej - Android 5.0.10 W tej wersji:
dodaliśmy liczniki w zakładce komunikacji (powiadomienia moje, tagi i wiadomości);
- naprawiliśmy pobieranie zdjęć dla Androida 13;
- usunęliśmy myślniki z powiadomień;
- dodaliśmy liczbę obserwujących dany tag przy autocomplete # oraz wyszukiwaniu;
- usprawniliśmy podpowiadanie tagów;
- wdrożyliśmy drobne poprawki w tagach autorskich, autorzy tagów ponownie będą mieli możliwość dodawania współautorów;
- naprawiliśmy problem z powielaniem się komunikatów.

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Co w aplikacji iOS?

Jak już wiecie z naszego wcześniejszego wpisu , wydaliśmy wykopową aplikację na iOS. Obecnie zbieramy Wasze uwagi i sugestie oraz przygotowujemy się do wypuszczenia builda z pierwszymi poprawkami. Gdy tylko nowa wersja aplikacji pojawi się w sklepie, poinformujemy Was o tym.

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

W dalszym ciągu zbieramy wszelkie Wasze sugestie i uwagi, możecie dzielić się nimi również w komentarzach pod tym wątkiem - będzie nam bardzo miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami (͜ʖ◔)

A jak mija Twój dzień, opowiesz?

#wykop #nowywykop #ios #wykopios #wykopnaandroida
wykop - Wykopowicze, 

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 90
@wykop nadal mną mną anndku (13. pixel7 huwej 30 pro) nie .ma możliwości dodawania komentarzy pod znaleziskiem. jedyne co można, to kliknąć odpowiedz i dopisać się do kogoś. zniknął ten niebieski plus w prawym dolnym rogu
@wykop: Wielokrotnie już to pisałem. Po każdym logowaniu wchodzi trym dzienny, a znaleziska domyślnie sortowane są po aktywnych.
W poprzednim wykopie po zalogowaniu od razu odpalał się tryb ciemny, a znaleziska były sortowane według wcześniej ustawionego schematu, np od najnowszych. Po wybraniu ustawień w trakcie logowania przywracało te ustawienia.

Zróbcie tak, aby wykop zapamiętywał wybrane preferencje po ich przełączeniu. Nie w ciasteczkach, bo te są kasowane po każdorazowym zamknięciu strony, a
@wykop:

1. Ogarnijcie obserwowane, bo dalej w "tagi" czy "użytkownicy" jest co innego niż we "wszystkie".
2. Dalej dostaję powiadomienia, że ktoś dodał coś do wykopaliska - jak to wyłączyć? Wyłączenie w ustawieniach nie pomaga.
3. Oddajcie lenny'ego "shrug".
4. Infinite scroll, wiadomo
5. Wykop upaństwow..., a nie, to już zrobiliście akurat.
@wykop: czemu nie widzę niektórych przekleństw mimo że mam włączoną opcje wyświetlania?

Dlaczego z niektórych tagów dostaje powiadomienia mimo że mam wyłączone?

Dlaczego ukrywa mi komentarz jakiegoś użytkownika bo niby mam go na czarnej, a nie mam i nigdy nie miałem.

Te gorące to też z dupy bo jak wybiorę 6 godzin, zamknę stronę i wejdę z linka na gorące z 2 godzin to obie opcje są zaznaczone.

3 miesiące temu