Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod #wykopchangelog a w tym czasie przybyło kilka zmian, o których warto jednak wspomnieć. A więc zaczynamy! ( ̀_́)

Co na Wykopie?

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych usprawnień, część z nich już zauważyliście. To między innymi:
przywróciliśmy przyznawanie osiągnięć;
- wprowadziliśmy też powiadomienia o nowych osiągnięciach;
- usprawniliśmy tagi autorskie, ich autorzy ponownie będą mogli dodawać współautorów tagów;
- wdrożyliśmy też poprawki związane z podpowiadaniem tagów;
- na Mikroblogu, w Gorących, dodaliśmy wybierałkę Gorących;
- powiększyliśmy też okno do pisania treści, sugerowaliście dość mocno, że poprzednie było za małe.

Co w aplikacji androidowej?

Do sklepu zawitała kolejna wersja wykopowej aplikacji androidowej - Android 5.0.10 W tej wersji:
dodaliśmy liczniki w zakładce komunikacji (powiadomienia moje, tagi i wiadomości);
- naprawiliśmy pobieranie zdjęć dla Androida 13;
- usunęliśmy myślniki z powiadomień;
- dodaliśmy liczbę obserwujących dany tag przy autocomplete # oraz wyszukiwaniu;
- usprawniliśmy podpowiadanie tagów;
- wdrożyliśmy drobne poprawki w tagach autorskich, autorzy tagów ponownie będą mieli możliwość dodawania współautorów;
- naprawiliśmy problem z powielaniem się komunikatów.

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Co w aplikacji iOS?

Jak już wiecie z naszego wcześniejszego wpisu , wydaliśmy wykopową aplikację na iOS. Obecnie zbieramy Wasze uwagi i sugestie oraz przygotowujemy się do wypuszczenia builda z pierwszymi poprawkami. Gdy tylko nowa wersja aplikacji pojawi się w sklepie, poinformujemy Was o tym.

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

W dalszym ciągu zbieramy wszelkie Wasze sugestie i uwagi, możecie dzielić się nimi również w komentarzach pod tym wątkiem - będzie nam bardzo miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami (͜ʖ◔)

A jak mija Twój dzień, opowiesz?

#wykop #nowywykop #ios #wykopios #wykopnaandroida
wykop - Wykopowicze, 

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 90
@wykop W apce na iOS najbardziej mnie loader pojawiający się za każdym razem jak coś zaplusuję, no i formularz do pisania komentarzy na cały ekran jest bardzo irytujący. Nie wspominając już o tym, że żeby zobaczyć jakikolwiek komentarz, to trzeba przejść do widoku posta. Jest to strasznie niewygodne.
@Piotropatra ale ja nie pisze o dodawaniu treści , tylko komentarzy. nie jestem w stanie stworzyć własnego komentarza. no wchodzisz do jakiegoś znaleziska i nie ma żadnego komentarza. i ja nie mogę dodać pierwszego bo zniknęła taka możliwość. to był niebieski plus w dolnym lewym rogu
@bartush: ja chyba zgłosiłam ze sto bugów, został naprawiony 1 z tego co widzę: propozycja, żeby po wykopaniu znaleziska kolor zmieniał się na szary, bo wcześniej nie było żadnej zmiany xD ano i zakopane znaleziska nie mają ujemnej liczby wykopów. Cała reszta błędów jest olana, w sklepie jest prawie dokładnie to co było na testach - doszły tylko powiadomienia.
Nie wiem w ogóle po co te testy były, tym bardziej, że
@wykop: a kategorie jak nie działały tak nie działają. Mam tam ciągle tą samą zawartość. Są martwe, mimo że pod tymi tagami napływają ciągle nowe wiadomości. Jak wchodzę w moje kategorie to jakbym screenshota sprzed 2 mies. widział - ciągle to samo :)