Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod #wykopchangelog a w tym czasie przybyło kilka zmian, o których warto jednak wspomnieć. A więc zaczynamy! ( ̀_́)

Co na Wykopie?

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych usprawnień, część z nich już zauważyliście. To między innymi:
przywróciliśmy przyznawanie osiągnięć;
- wprowadziliśmy też powiadomienia o nowych osiągnięciach;
- usprawniliśmy tagi autorskie, ich autorzy ponownie będą mogli dodawać współautorów tagów;
- wdrożyliśmy też poprawki związane z podpowiadaniem tagów;
- na Mikroblogu, w Gorących, dodaliśmy wybierałkę Gorących;
- powiększyliśmy też okno do pisania treści, sugerowaliście dość mocno, że poprzednie było za małe.

Co w aplikacji androidowej?

Do sklepu zawitała kolejna wersja wykopowej aplikacji androidowej - Android 5.0.10 W tej wersji:
dodaliśmy liczniki w zakładce komunikacji (powiadomienia moje, tagi i wiadomości);
- naprawiliśmy pobieranie zdjęć dla Androida 13;
- usunęliśmy myślniki z powiadomień;
- dodaliśmy liczbę obserwujących dany tag przy autocomplete # oraz wyszukiwaniu;
- usprawniliśmy podpowiadanie tagów;
- wdrożyliśmy drobne poprawki w tagach autorskich, autorzy tagów ponownie będą mieli możliwość dodawania współautorów;
- naprawiliśmy problem z powielaniem się komunikatów.

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Co w aplikacji iOS?

Jak już wiecie z naszego wcześniejszego wpisu , wydaliśmy wykopową aplikację na iOS. Obecnie zbieramy Wasze uwagi i sugestie oraz przygotowujemy się do wypuszczenia builda z pierwszymi poprawkami. Gdy tylko nowa wersja aplikacji pojawi się w sklepie, poinformujemy Was o tym.

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

W dalszym ciągu zbieramy wszelkie Wasze sugestie i uwagi, możecie dzielić się nimi również w komentarzach pod tym wątkiem - będzie nam bardzo miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami (͜ʖ◔)

A jak mija Twój dzień, opowiesz?

#wykop #nowywykop #ios #wykopios #wykopnaandroida
wykop - Wykopowicze, 

zauważyliśmy, że od dwóch dni nie informowaliśmy o niczym pod ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 90
wykopios


@wykop: Na apce iOS brakuje możliwości ustawienia rozmiaru fontu. Albo inaczej - apka nie reaguje na ustawienie systemowe w zakładce 'Display & Brightness > Text Size'.
Wszystkie inne apki na telefonie respektują to ustawienie, więc wystarczy, że zmienię to w jednym miejscu.
'Accessibility' powinno być ważnym kryterium tworzenia aplikacji. Ja jeszcze mogę przeczytać ten mały tekst, po prostu jest to dla mnie niekomfortowe. Ale osoby z wadami wzroku to ja
@wykop iOS:
Nie ma możliwości dodania wpisu ze zdjęciem
Nie da się wgrać zdjęcia z aplikacji w treści komentarza) - wyrzuca z apki
Nie da się wyzerować licznika powiadomień z tagów (w ogole nie chce aby liczba powiadomień wyskakiwała mi przy ikonie apki)
Odznaczenie opcji cenzury w ustawieniach wcale jej $%!£? nie wyłącza
Obecnie zbieramy Wasze uwagi i sugestie oraz przygotowujemy się do wypuszczenia builda z pierwszymi poprawkami. Gdy tylko nowa wersja aplikacji pojawi się w sklepie, poinformujemy Was o tym.


@wykop: a co z tymi błędami, które zgłaszali testerzy i zostały zignorowane, bo wydaliście do sklepu dokładnie tego samego bubla, który bez poprawek przez miesiąc leżał na testach? Liczycie, że jak wystarczająco dużo osób zgłosi błędy to one same znikną czy co?
Z
@wykop: a kiedy przywrócicie infinite scrolla, uzyjecie websocketów do odświezania powiadomień na desktopie i naprawicie to szambo zwane aplikacja na iOS?
@wykop

1. Zróbcie w końcu w wyszukiwarce możliwość łączenia tagów nie tylko na zasadzie OR ale AND tak bym mógł wyszukać np. #fryzej #krakow i znalazlo mi tylko posty dla fryzjera w krakowie a nie oddzielnie posty z krakowa i oddzielnie dla tagu fryzjer.

2. Dajcie możliwość podgladu/kopiowania linków wrzucanych w postach mediach, bo w tej chwili korzystając z przegladarki na urzadzeniu mobilnym (nie używam apek) nie mogę skopiować linka do filmiku
@wykop: dlaczego nie widzę wpisów z tagu #gry w moich "obserwowanych"? W powiadomieniach się pojawiają. Jakich jeszcze tagów nie wyświetlają "obserwowane"?
@wykop: Kiedy naprawicie wyświetlanie się treści w kategorii własnej? Dostaję powiadomienie, klikam, nic się nie wyświetla. Treści pojawiają się dopiero, gdy kliknę "Edytuj" i pojawia się podgląd kategorii. Tak to ma działać?
the_red - @wykop: Kiedy naprawicie wyświetlanie się treści w kategorii własnej? Dosta...

źródło: image

Pobierz
@wykop czy można dodać wishlist do apki mobilnej na #ios aby tapniecie na ikonę glownej/wykopaliska/Mirko przenosiło na górę strony obojętnie w którym miejscu się jest tak jak było w starej apce? #nowywykop
@wykop: moglibyście napisać na jakich frameworkach/technologiach działa wykop.
Tylko tak ciut bardziej szczegółowo czyli frontend -> (no nie wiem angular, react albo coś innego), backend -> laravel albo symfony tak obstawiam. Apka Android i Apka iOS.