Wpis z mikrobloga

Skutkiem braku skrobanki (którą zapewne mogła zrobić) jest spalenie dziecka w piecu


@Pshemeck: nie. To jest skutek głupoty, skrzywienia i patologii. Dziecko mogli zostawić w szpitalu/oknie życia, bez żadnych konsekwencji. Wybrali taką opcję więc powinni ponieść konsekwencje. Dla takich ludzi nie ma miejsca w społeczeństwie.
@arsen-zujew: imputowanie że dziecko jest karą to srogi fikoł, ale doceniam, takiej odklejki jeszcze tu nie czytałem. Dziecko nie jest karą (jest raczej nagrodą bo to znaczy że partnerzy się spisali), jest raczej bardziej lub mniej uchronnym wynikiem spółkowania - seks nie służy przyjemności dla samej przyjemności tylko... przedłużaniu gatunku, słowem - wynikiem seksu jest potomstwo. Jeśli uprawiasz seks za każdym razem kiedy masz na to ochotę to prędzej czy później
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@flumpy_bread: zdecydowanie lepiej dla dziecka, żeby żyło tylko dlatego, że matka go nie mogła legalnie przerwać ciąży. Na pewno będzie wiodło szczęśliwe dzieciństwo i życie w takiej rodzinie na pewno nie spowoduje dalszych problemów w dorosłym życiu.
A nie, jednak nie, bo może już jako niemowle skończy w piecu lub beczce. Nic nie tłumaczy "rodziców" ale gdyby mogli przerwać ciąże w odpowiednim momencie, nie doszłoby to tej straszliwej zbrodni.

Jesteście wręcz
  • 1
@eloar: Więc daruj sobie takie głupie teksty o aborcji 42 lata temu, bo to słabe. Jak chcecie się skrobać to do 12 tygodnia, gwałt, kazirodztwo, zagrożenie życia, uszkodzony płód. Inne przypadki to poród i tyle. Ja bym pozwolił się kobiecie wykastrować/wysterylizować i byłoby po kłopocie.
@arsen-zujew: Serio? Nie chcę dziecka, nie dokonaa aborcji (nawet nie do końca legalnie) to spaliła je żywcem w piecu? To jest wina PiSu waszym zdaniem? Mam nadzieje, że kobieta i jej chłop wyłapią 25 lat za to.
No chyba, że inne opcje były niemożliwe, okno życia, oddanie do adopcji, porzucenie w szpitalu, cokolwiek. Lepiej spalić żywcem. Szkoda, że Ciebie nikt nie spalił, nie byłoby takiego głupiego komentarza.