Wpis z mikrobloga

Jeśli kobieta nie chce dziecka - trzeba przede wszystkim dla dobra tego dziecka dać zrobić aborcje.


@arsen-zujew: nie, można też dziecko urodzić i oddać. Wiem że dla was to tylko zlepek komórek ale to nie wy jesteście od decydowania gdzie się zaczyna człowiek
@OddajButa123 to że tobie się nie udało i jesteś przegrywem na wykopie nie znaczy że każdy będzie miał takie życie i trzeba abortowac a nie dawać szansy.
Kobieta to zabojczyni narodzonego już dziecka, koniec kropka i nie normalizijcie patologii
@Pshemeck: zadziwiający jest dla mnie klikbajtowy charakter współczesnej debaty politycznej. Kobieta co rodzi na stojąco żeby dziecko się zabiło na podłodze, a potem pali zwłoki w piecu to przecież patola najgorszego sortu. Nikt niezależnie od tego czy jest prawicowcem czy lewicowcem nie chciałby mieć z takim menelstwem nic wspólnego. A mimo to polityczna morda próbuje zrobić z tego debate polityczną o aborcji. XD
Odkąd dziecko jest karą za uprawianie seksu?

@arsen-zujew: Odkąd pojawił się na tym świecie pierwszy organizm rozmnażający są drogą płciową, czyli jakieś miliardy lat temu. Nie wiem czy to kara, ale niewątpliwie konsekwencja.

Poza tym osobą nieodpowiedzialna, że się nie zabezpieczyła jednak już jest wystarczająco dojrzała żeby nieść odpowiedzialność za dziecko?

Jprd, ale wy macie w czaszkach galaretkę

Analogicznie, według ciebie osoba nieodpowiedzialna, która prowadzi samochód bez prawa jazdy lub po
Jeśli kobieta nie chce dziecka - trzeba przede wszystkim dla dobra tego dziecka dać zrobić aborcje.


@arsen-zujew: a nie lepiej po prostu się zabezpieczać? Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć kwestie gwałtów i podobnych temu patologii albo zagrożenie życia matki kiedy aborcja powinna być absolutnie jak najbardziej dostępna, tak aborcji dla wygody nie zrozumiem nigdy. Od dorosłego człowieka powinno się wymagać minimum odpowiedzialności, chociażby takiej że jak nie chcesz mieć dziecka
@Pshemeck: ej PELIKANY ta sprawa wydarzyła się w 2017 roku jakos jak nie wczesniej maz juz zdarzyl odsiedziec wyrok a baba nie zglosila sie do aresztu, bylo to przed przyjeciem chu*wego prawa przez PIS