Wpis z mikrobloga

Dobry #rozowypasek to skarb

Od jakiegoś czasu mam zjazd samopoczucia. Mało co mnie cieszy, praca nie przynosi takiej radości jak kiedyś.
Więc zacząłem szukać jakiegoś hobby, zeby się wyladować. Za dzieciaka uwielbialem samotnie śmigać na rowerze, jak mialem 15 lat to raz zrobilem 60km w 3h i już panika byla w domi, gdzie to jestem :)

No to zacząłem paczeć, jakie #rower mamy na rynku, padło na gravel. Zamierzam smigac po polsce powiatowej + szutry, lesne ścieżki, wiec wydaje sie ideolo. Chcialbym tez pozycje bardziej sportową.
Problem w tym, ze ceny zaczynają sie od 4k, a za 6k mozna mieć rometa z fajnym osprzętem.
Zarabiam bardzo dobrze jako #programista15k ale mam problem z wydawaniem pieniędzy, rzucam hajsy w #kredythipoteczny

Do brzegu.
Gadam ze starą, czy to spoko wydac taki hajs, czy spoko jak bede znikał na weekendy. Wczoraj przygotowałem nasze rowery do sezonu, dzisiaj pojechala nim do pracy.
Zajebiscie jest mieć kogoś kto jest oparciem i popchnie cie w stylu wystąpienia Walii ewicza, 'Jacek, kup, bo nigdy nie dowiesz się, jak to jest mieć kampera' #pdk

#zalesie #czujedobrzeczlowiek
Pobierz miodeksmrodek - Dobry #rozowypasek to skarb

Od jakiegoś czasu mam zjazd samopoczucia...
źródło: Screenshots_2023-03-22-09-13-02
  • 53
@miodeksmrodek: Tak tak ja też pierwotnie chciałem Aspre ojcu kupić, ale dostępność była żadna, może w tym roku jest lepiej. Natomiast Domane z racji dużego prześwitu i na nieco szerszej oponie całkiem nieźle sprawdza się jako rower 70% szosa 30% szuter, bo do lasu się faktycznie nie nada za bardzo.
@miodeksmrodek: "Gadam ze starą, czy to spoko wydac taki hajs, czy spoko jak bede znikał na weekendy"

I gdyby ci powiedziała, że nie spoko, to byś nie kupił? Zawsze robisz ze swoimi pieniędzmi to co ci każe? Otrząśnij się, pantoflarzu
@miodeksmrodek: Zrobiłem dokładnie to samo rok wcześniej, najlepsza decyzja ever. Wsiadłem na stary rower i przejeździlem sezon, potem kupiłem własnie gravel. Jak będziesz szukać gravela to pamiętaj, że to jest rower, który nie ma absolutnie żadnej amortyzacji a jeśli nie ćwiczyłeś nic nigdy, to odcinek lędźwiowy może mocno zniechęcić do mocno pochylonej pozycji.
Pora roku na kupno roweru jest średnia, kupiłem mojego Eskera 4 w listopadzie za 4,3k, teraz stoi za
@lucky_luciano ja będąc singlem mam wyrzuty sumienia jak wydam np 6k na lapka xd to samo mialem z ps5, z nintendo switch.. ba, nawet tego nie uzywam xd wiec mi by sie przydal stoper ktory by powiedzial- przeciez juz kupiles x i nawet tego nie uzywasz xd
@miodeksmrodek: fajnie że znalazłeś kobietę która cię rozumie i wspiera, tylko dlaczego mówisz na nią „stara”? Nigdy nie mogłem tego pojąć o #!$%@? chodzi z tym. Wiem ze się trochę zesralem ale zawsze mnie to ciekawiło po co tak się mówi skoro jest milion innych słów określających swoją kobietę xD
btw 12 lat jestem ze swoją „starą” ale nigdy tak do niej nie powiedziałem lub napisałem o niej. Luźna rozkmina jakby
@lucky_luciano:

Nawet w małżeństwie, nie rozumiem facetów, którzy muszą pytać lub szukać potwierdzenia u kobiet w wydawaniu swoich własnych pieniędzy. Masz taką potrzebę - kupujesz. Jak ktoś ma z tym problem - to jego problem.


@lucky_luciano: czesto ludzie maja problem z wydawaniem kasy, bo watpliwosci, bo a czy mi to potrzebne, a bo to tyle piniedzy, a bo moglbym za to 2 raty splacic wczesniej itd itd.


Ja tak mam