Wpis z mikrobloga

Halo, halo Wykopowicze, aplikacje androidowe zaktualizowane? \ () /

W sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.9. A w nim między innymi:

- zmieniliśmy umiejscowienie przycisku dodawania treści (+);
- dodaliśmy dodawanie wpisów z poziomu tagu;
- poprawiliśmy dodawanie znalezisk, między innymi możliwość dodawania własnej miniatury;
- odblokowaliśmy możliwość cofnięcia przyznanego plusa do wpisów;
- wprowadziliśmy poprawki związane z +18 i ładowaniem treści;
- i wiele innych drobnych poprawek.

Aplikację androidową znajdziecie pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Zapraszamy do pobrania aplikacji, ale również liczymy mocno na feedback z Waszej strony - chcemy tworzyć aplikację wspólnie z Wami, dla Was. Ogromnie dziękujemy Wam za Wasze wsparcie (ʘʘ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida
  • 79
@wykop:

liczymy mocno na feedback z Waszej strony - chcemy tworzyć aplikację wspólnie z Wami, dla Was. Ogromnie dziękujemy Wam za Wasze wsparcie (ʘʘ)


Co za #!$%@?. Usuwanie własnych komentarzy z mikrobloga nie działa, powiadomienia wciąż nie kierują do właściwego komentarza, sortowanie/rozwijanie komentarzy nie działa prawidłowo, czarne listy nie działają, aplikacja wciąż pobiera kosmiczne ilości danych, nie ma opcji oszczędzania transferu, w skrócie nic nie działa co
@wykop a podstawowe funkcje jak powiadomienia dalej leżą i od momentu aktualizacji dosłownie przestałem mieć konwersacje z ludźmi.
Nie tylko dlatego że mi się nawet nie bardzo chce szukać gdzie mnie ktoś zawoła, ale dlatego że innym się też nie chce i pomimo że nadal piszę tu i tam to ilość powiadomień spadła do ułamka tego co kiedyś

pięknie załatwiliście portal i interakcje użytkowników, będzie fajny study case o tym jak nie
@emesc potwierdzam, co poprawili to to że wreszcie są powiadomienia i wreszcie takowe prowadzi cię bezpośrednio do twojej wiadomości (wyzywałem gdzie się dało że tego wciąż nie ma) ale #!$%@? teraz... usuwanie tych powiadomień, co wciskam x to mi się wyświetla na dole czerwona belka z błędem... ja #!$%@?, a było kiedyś tak wspaniale