Wpis z mikrobloga

Halo, halo Wykopowicze, aplikacje androidowe zaktualizowane? \ () /

W sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.9. A w nim między innymi:

- zmieniliśmy umiejscowienie przycisku dodawania treści (+);
- dodaliśmy dodawanie wpisów z poziomu tagu;
- poprawiliśmy dodawanie znalezisk, między innymi możliwość dodawania własnej miniatury;
- odblokowaliśmy możliwość cofnięcia przyznanego plusa do wpisów;
- wprowadziliśmy poprawki związane z +18 i ładowaniem treści;
- i wiele innych drobnych poprawek.

Aplikację androidową znajdziecie pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Zapraszamy do pobrania aplikacji, ale również liczymy mocno na feedback z Waszej strony - chcemy tworzyć aplikację wspólnie z Wami, dla Was. Ogromnie dziękujemy Wam za Wasze wsparcie (ʘʘ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida
  • 79
@wykop: Wciąż brakuje mi opcji Wszystkie w zakładce Obserwowane w aplikacji, oddzielne przeglądanie obserwowanych tagów i użytkowników jest strasznie irytujące.

Do tego badzo irytujące jest też to, że powiadomienia z tagów i osobiste (wołanie czy wiadomości) są pod jednym symbolem dzwonka, spodziewam się, że większość użytkowników ma powiadomienia z tagów 24/7 więc funcja ta staje się kompletnie bezużyteczna.

Pozdrawiam
@wykop: +1 dla sugestii @Piesa
Dla osób przeglądających wpisy z tagów na mirko aplikacja jest bezużyteczna. Zwróćcie uwagę, że nawet normalnie na stronie w obserwowanych na zakładce 'Wszystkie' wyświetlają się faktycznie wszystkie wpisy z obserwowanych tagów, natomiast na zakładce 'Tagi' tylko co któryś wpis z tagów (mogę podesłać nagranie tego błędu). W aplikacji nie ma 'Wszystkie' więc nie masz szans aby przejrzeć wszystkie wpisy z tagów.
@wykop: Obserwowane/Wszystkie - drugi wpis z tagów L3giona widoczny, przełączamy na Obserwowane/Tagi i już go nie widać. W Obserwowane/Profile też go nie mam (co nie dziwi, bo go nie mam w obserwowanych użytkownikach). Możecie mi wytłumaczyć jak to działa? Bo szczerze mówiąc, nie jestem w stanie pojąć logiki za tym stojącej. W aplikacji mobilnej nie ma w ogóle Obserwowane/Wszystkie co przekreśla sens korzystania z aplikacji.
msgdn - @wykop: Obserwowane/Wszystkie - drugi wpis z tagów L3giona widoczny, przełącz...

źródło: wykop_obserwowane

Pobierz