Wpis z mikrobloga

Halo, halo Wykopowicze, aplikacje androidowe zaktualizowane? \ () /

W sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.9. A w nim między innymi:

- zmieniliśmy umiejscowienie przycisku dodawania treści (+);
- dodaliśmy dodawanie wpisów z poziomu tagu;
- poprawiliśmy dodawanie znalezisk, między innymi możliwość dodawania własnej miniatury;
- odblokowaliśmy możliwość cofnięcia przyznanego plusa do wpisów;
- wprowadziliśmy poprawki związane z +18 i ładowaniem treści;
- i wiele innych drobnych poprawek.

Aplikację androidową znajdziecie pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Zapraszamy do pobrania aplikacji, ale również liczymy mocno na feedback z Waszej strony - chcemy tworzyć aplikację wspólnie z Wami, dla Was. Ogromnie dziękujemy Wam za Wasze wsparcie (ʘʘ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida
  • 79
@wykop Ikona powiadomień nadal jest bezużyteczna, bo ta kropka świeci zarówno od zawołań i PW (co ma sens), jak i od obserwowanych tagów, których w moim przypadku pojawia się kilkanaście na godzinę.

@wykop: ale wiecie że ludzie nie korzystają bo się czytać nie da, czcionka ma 1 mm wielkości i bez mikroskopu nie jak czytać a powiększyć nie idzie bo takiej funkcji jak powiększanie czcionki nie ma. Gówno warta bez tego ta aplikacja.
@wykop proszę o usunięcie tego (jak już odczytacie) i mojego wcześniejszego komentarza. Usunęłabym sama ale nie mogę. Zgłosić swojego komentarza też nie mogę by dać znać moderacji.