Wpis z mikrobloga

71 865 + 100 + 57 = 72 022

50km - wczoraj 2h z grupą mojego młodego. Moim zadaniem było zgarnąć co odpadło na podjeździe i dociągnąć do "peletonu". Zadanie wbrew pozorom nie jest proste, bo przeważnie jedno mocniejsze szarpnięcie i znowu odpada. Ogólnie widać zastanie po zimie, bardzo dużo dziwnych, niebezpiecznych sytuacji. Przykładowo, jeden zakręt, ślisko trochę piachu, z górki. A z przeciwka jedzie ciężarówka, ktoś na czołówkę wyskakuje, inna osoba wylatuje z tego zakrętu... masakra. Aż skóra cierpnie. Szybka reprymenda i później już było lepiej.
Podsumowanie:
Czas jazdy: 1:59:07
Dystans: 56.86km
Średnia prędkość; 28.6 km/h
Przewyższenia: 424m

#100km - wczoraj trener mówi, aby dzisiaj młody (13l) zrobił jakieś 3h jazdy. 3h, to około 80km. No bezsensu aby do 100 nie dobić ( ͡º ͜ʖ͡º). Zwłaszcza, że mieliśmy to zrobić w zeszłym roku, ale zawsze coś wypadało.
Młody trochę niepewny, bo to pierwsza jego setka w życiu, najdalej to było 70km i to w sezonie, gdy był rozkręcony i pewny swego. Mówię do niego: najwyżej będziemy skracać albo wzywać "samochód techniczny" (żona). Na końcówce, gdzieś w okolicy 85km już słyszałem "tata wolniej" - to zwalniałem trochę. Ogólnie to była nawet mocna szybka jazda, myślałem, że będzie trochę gorzej. Jednak młody obeznany z jazdą na kole to leciał za mną cały dystans i było spoko.
Ważne, że przełamaliśmy ten dystans, tą psychologiczną granicę i teraz nie musi się niczego obawiać, teraz tylko musi zapier... tzn jeździć ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jeszcze tylko ściganie się w grupie, to też go trochę blokuje, ale może w tym roku się mu uda to przełamać też.

Podsumowanie:
Czas jazdy: 3:35:39
Dystans: 100.41km
Średnia prędkość; 27.9km/h
Przewyższenia: 616m (co mało nie jest na taką średnią)

#rowerowyrownik #ruszkielce #szosa

Skrypt | Statystyki
jagodowy_krol - 71 865 + 100 + 57 = 72 022

50km - wczoraj 2h z grupą mojego młodego....

źródło: WhatsApp Image 2023-03-19 at 15.45.06

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
ilu kierowców #!$%@?śscie?


@minus273: mam nadzieję, że wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poważnie, to tylko jeden kretyn się trafił który musiał na żyletkę wyprzedzić - reszta naprawdę była spoko. Aż dziwne, bo na jednym krótkim odcinku (bardzo nie da się ominąć) - było ich sporo. Jeden nawet widząc, że jest korek już za kawałek, nas nie wyprzedził
  • Odpowiedz
@onionhero: mój wtedy miał ospę, też miał być, a może i ja bym był wtedy, 22 grudzień (czwartek) - plany planami, a życie życiem.
Dzięki za wsparcie, nawet nie wiem czy wiesz jak jest ono bardzo ważne. I jak widzisz, logotyp widoczny ;)
  • Odpowiedz
@onionhero: ostatnio byłem w zeszłym roku na TDP Junior, właśnie z młodym, ale to w Rzeszowie. W tym roku jeszcze nie wiem, chyba jeszcze nie ma listy miast. Zobaczymy co będzie. W tamten rejon się nie zapędzam, jakoś mi nie po drodze.
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: młody by mi narobił wstydu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Swoją drogą, za mną pierwszy sezon, poważniejszego szosowania i też pękła setka. Podchodziłem jak pies do jeża, a to pogoda zła, a to brak czasu, a jak przyszło co do czego, to okazuje się, że nie było tak źle.

Generalnie jest tak jak mówisz, dużą rolę odgrywa psychika, a potem już jakoś idzie, teraz żałuję, że
  • Odpowiedz