Wpis z mikrobloga

@apee: Takie #!$%@? jak Twoje powinno byc zakazane, przy okazji zakazać prezentów na weselach, imieninach, chrzcinach i tak dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Darowizne też powinni zakazać i zrzutek na chore dzieci, co to jest w ogóle, że ludzie sobie coś dają? Do więzienia z nimi. Tylko wtedy co by było z ludźmi ze smutną żaba w avatarze, którzy w 100% są finansowani z kasy swoich rodziców?
@pieknylowca: jeżeli to świeży lekarz (wątpię żeby doświadczony lekarz chwalił się prezentem za 150 zł, bo pewnie wstyd przed kolegami) to sytuacja jak najbardziej zrozumiała. Emocje kiedy te pierwsze razy komuś pomagasz i widzisz kogoś wdzięczność bardzo mocno cieszą od środka. Czas jaki poświęciłeś na naukę zwraca się w realnej pomocy komuś, za którą ktoś jest wdzięczny. Ten prezent jest symbolem dobrze zrobionej roboty. Ktoś pewnie chciał podświadomie zakomunikować "patrz, pomagam
Lekarz może przyjmować takie prezenty, jak z resztą wszyscy. Prawo rozróżnia prezent od łapówki


@juniordev nie nie może, kiedyś byłem kurierem i miałem taki kosz prezentowy dostarczyć lekarzowi do szpitala na Banacha to lekarz nie dość że nie przyjął, zadzwonił do adresata że go #!$%@?ło żeby takie prezenty w środku dnia kurier przynosił to kazał mi z tym #!$%@?ć i jeszcze za parking mi nie zwrócił.

Teraz pracuje w takiej branży że