Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klofta: Chlewionka... NIGDY nie kupuje macańców, chyba że przy mnie wysypują świeżo upieczone i wiem, że nikt ich nie smyrał brudnymi, osranymi łapami.
  • Odpowiedz
@lentilek: No, mam problem z jelitami xd To się nazywa IBS po polsku zespół jelita drażliwego. Muszę stosować dietę low FODMAP. Nie wymyślaj koła na nowo. Z toalet korzystam bo co to ma wspólnego z tym ż higiena w takich miejscach nie występuje i wątpię żeby w biedronce było inaczej.
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: miałem podobnie z tym, ze chciało mi się okrutnie lac i jechałem na stacje - nawet w navi miałem ustawiona stacje. Jechała za mnie KIA i czułem ze to psy, ale jednak pęcherz pełny wiec w zabudowanym 80kmh.

Zatrzymali mnie, wytłumaczyłem co i jak i puścili. :P
  • Odpowiedz
@Klofta: mirki mam problem. Jak wysłać filmiki w ten sposób wrzucone na wykop do znajomego na mesengiera?

Otwiera mi się to w jakimś oknie i nie mogę tego przesłać dalej. A linku do streamable też nie mogę skopiować na apce co za g---o jprdlllll
  • Odpowiedz
Edit: No jednak nie. "Każda placówka naszej sieci posiada toalety dla pracowników. Nie mamy jednak możliwości udostępnienia toalet dla pracowników innym osobom odwiedzającym sklep - zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak również z uwagi na obowiązujące przepisy sanitarne."


@fizzly: Z doświadczenia wiem, że w Lidlach czy Biedronkach jeśli odpowiednio poprosisz to możesz przekonac personel do udostepnienia toalety. O ile nie jest zastawione wejście towarem itp ;)

Odradzam wołanie przez pół sklepu,
  • Odpowiedz
ale nawet w biurze zdarzało mi się zaobserwować takie osoby.


@jamajskikanion: ja przez takiego obsrańca co nie umył rąk po dwójce (i witał się z wszystkimi w drodze powrotnej z kibla) mam teraz fobię, jeśli chodzi o podawanie ludziom ręki na przywitanie.
  • Odpowiedz
Dlatego w sklepach powinny być takie nabieraki jak w Holandii czy w Niemczech.


@jamajskikanion: Wystarczy jak człowiek iść do piekarni gdzie pieczywo podają sprzedawcy. Nie ma żadnego macania, jakość tez dużo lepsza.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Ta kible w biedronce xD Nie dosyć, że tam nigdy nie ma dosyć obsady 1 osoba na kasie i 2 latają z towarem to jeszcze ktoś by musiał ją sprzątać tak co godzinę maks. No chyba, że po wejściu chcesz na klocka wdepnąć a na ścianie ujrzeć piękny napis "kocham X" napisane zużytym tamponem
  • Odpowiedz