Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fizzly: Wymóg to powinien być, ale sprzątania po sobie, a jak nie to zdjęcie twarzy brudasa na drzwiach sklepu i grzywna min 200zł za sprzątanie. Kilka razy zdarzyło mi się wejść nie do tej kabiny w centrum handlowym i ... Ja #!$%@? jak można gównem ściany malować.
  • Odpowiedz
ja bym nawet z nie wiem jak potezna sraka po prostu psychicznie nie mogl sie przelamac zeby wysrac sie na korytarzu w sklepie


@HIMARS: jak masz potężną srakę to poprostu Ci puszcza zwieracz i srasz. Nic na to nie poradzisz. Z tym, że nigdy nie ma tak, że to sie dzieje w moment, zawsze jest to poprzedzone kilkoma lżejszymi atakami, więc zdajesz sobie sprawę, żę krecik puka w taborecik i trzeba
  • Odpowiedz
@HIMARS: Widać, że nigdy nie miałeś nagłego ataku sraki, raz mnie w aucie dopadło i o mały włos nie skończyło się praniem tapicerki xD


@taxi_driver92: No ja raz myślałem że się już poddam, najgorzej że to było w mieście, bo tak w trasie to bym do lasu zjechał szybko xD Ale patrzę szybko stacja benzynowa i w ostatnim momencie się udało zdążyć XD

@ovation: W życiu. Przecież ludzie nie
  • Odpowiedz
W życiu. Przecież ludzie nie przestrzegają higieny. Nie wyobrażam sobie że jakiś menel skorzysta z toalety i wróci kontynuować zakupy. Nie powinno być takich rzeczy. Mam jelito wrażliwe i często sranie mnie cisło, mimo to w życiu nie chciałbym toalety w marketach.


@Marek_Kodrat: Niezbyt rozumiem tę logikę. To jak menel przyjdzie na zakupy bez skorzystania z toalety, to będzie OK? W toalecie ma chociaż teoretyczną szansę na mycie rąk, po drodze
  • Odpowiedz
  • 45
@jamajskikanion: jeśli myslisz ze takie nabieraki by powstrzymały stare baby od macania pieczywa to się mylisz. W UK tez tak jest a stare baby i tak każda bułkę musza dotknąć.
  • Odpowiedz
Mandatu odmówił i sąd przyznał mu racje, stwierdził że policjanci powinni podjechać do najbliższej stacji na toaletę i potem dokończyć kontrole.


@eugeniusz_geniusz: Chcesz nam powiedzieć, że sąd anulował mu mandat bo stwierdził że można #!$%@?ć i narażać życie innych tylko dlatego że nam się chce srać. Czy ty ku...a jesteś normalny?!
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: zgadzam się, niestety nie ma reguły, wszędzie takie same brudasy, u nas to samo, wychodzą z kibla i rąk nie myją. To chyba jedyny plus covida, że po tej całej szopce nikt sobie już rąk nie podaje na "cześć" u nas.
  • Odpowiedz