Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ja bym nawet z nie wiem jak potezna sraka po prostu psychicznie nie mogl sie przelamac zeby wysrac sie na korytarzu w sklepie


@HIMARS: jak masz potężną srakę to poprostu Ci puszcza zwieracz i srasz. Nic na to nie poradzisz. Z tym, że nigdy nie ma tak, że to sie dzieje w moment, zawsze jest to poprzedzone kilkoma lżejszymi atakami, więc zdajesz sobie sprawę, żę krecik puka w taborecik i trzeba
@HIMARS: Widać, że nigdy nie miałeś nagłego ataku sraki, raz mnie w aucie dopadło i o mały włos nie skończyło się praniem tapicerki xD


@taxi_driver92: No ja raz myślałem że się już poddam, najgorzej że to było w mieście, bo tak w trasie to bym do lasu zjechał szybko xD Ale patrzę szybko stacja benzynowa i w ostatnim momencie się udało zdążyć XD

@ovation: W życiu. Przecież ludzie nie
W życiu. Przecież ludzie nie przestrzegają higieny. Nie wyobrażam sobie że jakiś menel skorzysta z toalety i wróci kontynuować zakupy. Nie powinno być takich rzeczy. Mam jelito wrażliwe i często sranie mnie cisło, mimo to w życiu nie chciałbym toalety w marketach.


@Marek_Kodrat: Niezbyt rozumiem tę logikę. To jak menel przyjdzie na zakupy bez skorzystania z toalety, to będzie OK? W toalecie ma chociaż teoretyczną szansę na mycie rąk, po drodze