Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HIMARS
wystarczy żebyś miał alzheimera i już jesteś kandydatem do takich zachowań. a nawet dużo bardziej kontrowersyjnych. znałem też osobę po resekcji odbytu, która musiała przechodzić specjalne zajęcia , żeby ją nauczyć jak unikać takich sytuacji.
wszystko jest takie proste do czasu , aż ciebie lub bliskich twoich , to nie spotka
@taxi_driver92: pamiętam, jak kiedyś, w czasie zajęc w licbazie mi się zachciało. Z trudem dotrwałem do dzwonka, pierwszy wybiegłem z klasy urywając się z kilku lekcji. Pech bowiem chciał, że do liceum podłączali nowo wybudowaną halę sportową i zasrany kibel (toaleta do srania, pisuary i kible w damskiej działały) był nieczynny.

Niestety przegrałem walkę ok 300m od domu...
@ovation W tych sklepach toalety są, tylko przeważnie wejście do nich znajduje się na zewnątrz i jest umiejscowione na innej elewacji niż główne wejście. Jeśli nie wiesz, że toaleta tam jest, to nie znajdziesz. I na tym to polega.
@Klofta: Powinni wydrukować jej wizerunek i rozwiesić wszędzie w okolicach sklepu. Ja wiem, rodo srodo itd., ale jak #!$%@? można zachowywać się jak jakiś jaskiniowiec albo małpa z gaju xD