Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klofta: Ja rozumiem, że syutuacje są różne, ale jeżeli ktoś ma chorobę, to ma też pieluchomajtki, a jeżeli kogoś bez schorzenia przyszpili, to ma masę możliwości zachować się lepiej. Gdzieś się #!$%@? schować w krzaki, albo w akcie desperacji podejść do obsługi itd.
To tutaj to totalne zezwierzęcenie i brak wychowania.
W życiu. Przecież ludzie nie przestrzegają higieny. Nie wyobrażam sobie że jakiś menel skorzysta z toalety i wróci kontynuować zakupy. Nie powinno być takich rzeczy. Mam jelito wrażliwe i często sranie mnie cisło, mimo to w życiu nie chciałbym toalety w marketach.


@Marek_Kodrat: Ale ty wiesz, że toalety w marketach istnieją? np Auchan, przecież nikt nie mówi o tym, że ma być jeden kibel na wszystkich klientów, tylko oddzielnie ubikacja damska,
@fizzly to może ja trafiłem do wyjątkowej, dostałem od ochroniarza klucz i toaleta była, co prawda wejście było poza sklepem, ale jak ochroniarz powiedział to jest dla klientów, bo i był przewijak dla dzieci, później gadałem ze znajomym co pracował w kilku i mówił że są toalety dla klientów ale to trzeba wiedzieć gdzie pytać xd