Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@azmar: Dzięki, teraz się rozkręciło, bo na początku miałem same zakopy i myślałem, że to znalezisko zostanie zakopane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwe_: byś wiedział, z tematyką ai to polecam reddit, o niebo lepszy niż elita internetu xD
jeszcze przed wykop 2.0 było nawet ok, ale po tym jak ludzie uciekli to jest jeszcze gorzej
jakieś jełopy zakopują znaleziska o gpt4, to tylko pokazuje jaki gówniany poziom tutaj mamy xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@TurboIndyk: właśnie przeniosłem się na reddit, często też na hejto zaglądam, ale wejdź na hejto i zobacz co tam jest na głównej - papież, ziobro, memy z papieżem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwe_: do dziś jestem zły na ten wykop2, po co to komu? na co to komu? tylko ludzie pouciekali ;(
a tematyka ai w Polsce jest bardzo niepopularna wiec czy to wykop czy hejto zawsze będzie to olewane niestety ( 2 strony siebie warte xD ) mimo że w USA czy w Chinach ai jest uważana za najważniejszą technologie 21 wieku
fajnie by było jakby chociaż ludzie wykopali znalezisko o gpt4
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@TurboIndyk: Genialna moderacja usunęła moje znalezisko bo "duplikat", szkoda, że duplikat ma mniej wykopów od mojego znaleziska. Nic, że poświęciłem czas na tworzenie treści i dodanie ich do komentarze, tłumaczenie etc No i wykop nabierał rozpędu.
Pożaliłem się na mirko i zobacz jakie komentarze otrzymałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/70706249/dodalem-znalezisko-o-gpt-4-poswiecilem-czas-na-wys

Przecież to już poziom karachana jest
  • Odpowiedz
@qwe_: a daj spokój xD dobrze że chociaż ten reddit jest bo tak to by lipa totalna była, tam to chociaż popularne jest a i dużo ludzi którzy sie tym zajmują i wiedzą co mówią dodają swoje 5groszy
polecam r/machinelearning r/singularity no i troszke r/futurology
  • Odpowiedz