Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ʘʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągnięć, które w ostatnim czasie nieprawidłowo pojawiły się na Waszych kontach. Nie założyliśmy, że wehikułu czasu, który obecnie testujemy, od razu zadziała (_) Cofnęliśmy już wszystkie odznaczenia z przyszłości, nie martwcie się jednak - otrzymacie je ponownie, w swoim czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A teraz trochę o zmianach, które weszły. Zaczniemy od tematu, który często pojawiał się w komentarzach pod naszymi wpisami - obecnie przy wprowadzaniu czy też wyszukiwaniu tagu, pojawi Wam się (tuż obok tagu) liczba osób obserwujących dany tag.

3. Kolejnym tematem zgłaszanym przez Was były powiadomienia - obecnie po wejściu w dany tag, powiadomienia, które otrzymaliście z tego tagu potraktujemy jako odczytane.

4. I jeszcze jedna rzecz, o której wczoraj wieczorem informował Wykopowicz @pasta_alla_carbonara - temat z nieaktywnymi buttonami na stronach, na których aktualnie się jest. Przygotowaliśmy już poprawkę, aktualnie trafiła ona na testy, gdy tylko otrzyma zielone światło, trafi na Wykop.

5. Przypominamy również - bo często o to dopytujecie - że dostępna jest testowa wersja aplikacji iOS, którą aktualnie można pobrać pod adresem: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g Będzie nam bardzo miło jeśli pobierzecie aplikację i podzielicie się z nami swoim feedbackiem ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #ios
Pobierz
źródło: Wykop
  • 105
kiedy w końcu powiadomienie będzie przekierowywać do komentarza w znalezisku a nie do samego znaleziska.


Tarzecz męczy okrutnie i niweczy jakiekolwiek dobre zmiany


@CzarnyOwiec: Mnie normalnie przekierowuje na PC w firefoxie od dawna już
A jeśli chodzi o lagowanie, podpowiedz nam, dzieje się to w określonych porach czy masz to ciągle?


@wykop: u mnie przede wszystkim laguje zmiana gorących z ostatnich x godzin. Jak klikam na konkretną wartość z listy, to muszę czekać jeszcze z 2 sekundy, zanim przeglądarka w ogóle zareaguje.
Dochodze na dol mikrobloga i serio juz nie cchce mi sie wciskac NASTPENE. Komu to przeszkadzalo? Nazwiska prosze


@KwasneJablko: podaję: @m__b
dzięki klikaniu dalej strona się odświeża i wyskakują kolejne reklamy. Za reklamy jest kasa a za kase #!$%@?ł się ten portal
@wykop: Co z odznaczeniem "Łowca", bo ciągle jeszcze nie zostało przywrócone.
Co do powiadomień to przy trzech obecnie powiadomieniach pokazuje mi się paginacja, wyświetla mi jakbym miał dwie stron powiadomień, po zmianie strony pokazuje "Nie masz nowych powiadomień".
@wykop ile to juz od zmiany minelo? Tempo macie niesamowite. Jeszcze z dwa lata i moze bedzie dalo sie korzystac
ps. czy na portalu ze smiesznymi obrazkami da sie pobrac smieszny obrazek?

odpowiem

@wykop Zróbcie tak jak było wcześniej czyli jak wchodzę w dany wpis to powiadomienie od razu jest odczytane. Aktualnie to musze oznaczyć jako odczytane, usunąć i tak co dzień.