Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ʘʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągnięć, które w ostatnim czasie nieprawidłowo pojawiły się na Waszych kontach. Nie założyliśmy, że wehikułu czasu, który obecnie testujemy, od razu zadziała (_) Cofnęliśmy już wszystkie odznaczenia z przyszłości, nie martwcie się jednak - otrzymacie je ponownie, w swoim czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A teraz trochę o zmianach, które weszły. Zaczniemy od tematu, który często pojawiał się w komentarzach pod naszymi wpisami - obecnie przy wprowadzaniu czy też wyszukiwaniu tagu, pojawi Wam się (tuż obok tagu) liczba osób obserwujących dany tag.

3. Kolejnym tematem zgłaszanym przez Was były powiadomienia - obecnie po wejściu w dany tag, powiadomienia, które otrzymaliście z tego tagu potraktujemy jako odczytane.

4. I jeszcze jedna rzecz, o której wczoraj wieczorem informował Wykopowicz @pasta_alla_carbonara - temat z nieaktywnymi buttonami na stronach, na których aktualnie się jest. Przygotowaliśmy już poprawkę, aktualnie trafiła ona na testy, gdy tylko otrzyma zielone światło, trafi na Wykop.

5. Przypominamy również - bo często o to dopytujecie - że dostępna jest testowa wersja aplikacji iOS, którą aktualnie można pobrać pod adresem: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g Będzie nam bardzo miło jeśli pobierzecie aplikację i podzielicie się z nami swoim feedbackiem ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #ios
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ʘ‿ʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągn...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 105
@wykop: Jak juz moderator usuwa jakis komentarz to przydaloby sie by jego tresc byla widoczna w panelu. Jak ma sie ktos odwolac jak nie wie od czego, bo widzi tylko "tresc usunieta"?

Tresci z twittera tez powinny byc od razu ladowane na mikroblogu, bo bez sensu je klikac za kazdym razem.

Do tego dodajcie opcje wylaczenia zwijania grup komentarzy w znaleziskach, bo przeciez nikt nie bedzie rozwijal wszystkich by uzyc ctrl+f
@wykop o! poprawki! sprawdźmy czy.... tak scrollbar na przeglądarce nadal ma grubość włosa na piczy i jest przez to nieużywalny

Nie założyliśmy, że wehikułu czasu, który obecnie testujemy, od razu zadziała (_)


przetłumaczę na ludzki - ktoś #!$%@?ł bo nie pomyślał, drugi nie przetestował i #!$%@?śmy na produkcję - bo co złego się może stać, najwyżej powiemy że "wkrótce uwzględnimy wasze sugestie" jak coś wybuchnie
ja jestem w szoku, że nie przywróciliście starego wykopu na czas naprawy nowego. Ilu wam użytkowników uciekło i reklamodawców ?


@Monsanto93: Zapewniamy, że to tak nie działa, że jest magiczny przełącznik, który pozwala przeskakiwać pomiędzy wersjami. Nie przy tej skali zmian. Tu cały kod został stworzony od zera, zmieniła się struktura danych. Cofnięcie było możliwe jedynie zaraz po starcie. Nie podjęliśmy takiej decyzji nie bez powodu. Stary kod nie pozwalał nam
@wykop: A mnie to dziwi czego jeszcze nie ogarnęliście że na iPhonach z Dynamic Island czyli 14 Pro i pewnie też nadchodzące 15, praktycznie nie da się kliknąć w 3 górne ikonki z menu bocznego(Hity, obserwowane i ulubione) bo albo zasłania ci godzina albo Dynamic Island który uwaga nie jest klikalny. Mowa tu oczywiście o PWA a nie aplikacji która jeszcze OFICJALNIE nie została wypuszczona.
zielonyrv - @wykop: A mnie to dziwi czego jeszcze nie ogarnęliście że na iPhonach z D...

źródło: xd

Pobierz
@wykop: Myślę, że tu też (pic rel) powinny wrócić liczby danych aktywności. Do tego kasowanie, zawsze, nawet po dłuższym czasie, własnych komentarzy pod czyimiś postami na mikroblogu. Opcja przechodzenia bezpośrednio do strony/źródła po kliknięciu w tytuł znaleziska. Otwieranie samego obrazka (źródła) w nowej karcie po kliknięciu w niego kółkiem myszy na mikroblogu czy w komentarzach w znaleziskach. I bardzo ważne. Możliwość wklejenie długiego tekstu do opisu w momencie dodawania nowego posta
M.....T - @wykop: Myślę, że tu też (pic rel) powinny wrócić liczby danych aktywności....

źródło: ss

Pobierz
@wykop:

Kolego, no właśnie w tym wpisie piszemy, że weszło ( ͡º ͜ʖ͡º)


Najeżdżam kursorem na tagi w waszym poście i zupełnie nic się nie dzieje. Zapomnieliście o najważniejszym.
@wykop: Na iOS gdy wejdę np. w post na mikro, to po cofnięciu się odświeża się całe mikro - nie mogę po prostu wrócić do momentu w który byłem przed wejściem? Tak było na starej apce, a teraz muszę czekać 2-3 s zanim mi się odświeży cała strona... Dopóki tego nie naprawicie to tę testową wersję można sobie wsadzić wiadomo gdzie.