Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ʘʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągnięć, które w ostatnim czasie nieprawidłowo pojawiły się na Waszych kontach. Nie założyliśmy, że wehikułu czasu, który obecnie testujemy, od razu zadziała (_) Cofnęliśmy już wszystkie odznaczenia z przyszłości, nie martwcie się jednak - otrzymacie je ponownie, w swoim czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A teraz trochę o zmianach, które weszły. Zaczniemy od tematu, który często pojawiał się w komentarzach pod naszymi wpisami - obecnie przy wprowadzaniu czy też wyszukiwaniu tagu, pojawi Wam się (tuż obok tagu) liczba osób obserwujących dany tag.

3. Kolejnym tematem zgłaszanym przez Was były powiadomienia - obecnie po wejściu w dany tag, powiadomienia, które otrzymaliście z tego tagu potraktujemy jako odczytane.

4. I jeszcze jedna rzecz, o której wczoraj wieczorem informował Wykopowicz @pasta_alla_carbonara - temat z nieaktywnymi buttonami na stronach, na których aktualnie się jest. Przygotowaliśmy już poprawkę, aktualnie trafiła ona na testy, gdy tylko otrzyma zielone światło, trafi na Wykop.

5. Przypominamy również - bo często o to dopytujecie - że dostępna jest testowa wersja aplikacji iOS, którą aktualnie można pobrać pod adresem: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g Będzie nam bardzo miło jeśli pobierzecie aplikację i podzielicie się z nami swoim feedbackiem ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #ios
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ʘ‿ʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągn...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 105
@wykop czy we własnych kategoriach tagi, słowa kluczowe i użytkownicy działają jako "and"? Mam kategorie z tagami, ale jak dodam jeszcze słowa kluczowe to mi całą zawartość kategorii znika, a niby przeszedłem zakres treści do zagregowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) IMO powinno to działać na zasadzie "or".
@wykop :
Poza tym, cały czas pomimo, że mam zablokowane powiadomienia z obserwowanych tagów tj. #programowanie, to je otrzymuję, przez co nie chce mi się sprawdzać powiadomień i przeglądać tagów. To jest bardzo duży problem.

Myślę, że od momentu tego nieszczęsnego pierwszego wydania, usprawniliście portal znacząco, i za to należy się pochwała.
Natomiast, pamiętajcie, że jeżeli nie utrzymacie relacji z użytkownikami czy one się skończą i nastaną znowu wielotygodniowe cisze z
3. Kolejnym tematem zgłaszanym przez Was były powiadomienia


@wykop:
A propos powiadomień.
Kiedy przestanę dostawać powiadomienia z tagów dla których te powiadomienia mam wyłączone?
czy we własnych kategoriach tagi, słowa kluczowe i użytkownicy działają jako "and"? Mam kategorie z tagami, ale jak dodam jeszcze słowa kluczowe to mi całą zawartość kategorii znika, a niby przeszedłem zakres treści do zagregowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) IMO powinno to działać na zasadzie "or".


@chybaDapi: Miałem propozycję Kategorii łączonych, które to załatwiają:
https://wykop.pl/wpis/70077577/co-dodac-jak-juz-jest-nowa-baza-kodu-i-mozna-dodaw#248871529
i
https://wykop.pl/wpis/70077577/co-dodac-jak-juz-jest-nowa-baza-kodu-i-mozna-dodaw#248903003

Na razie olewka ze strony wykopu.
@wykop: @m__b Właśnie to Panie białek, że twierdzisz, że nie dało się przywrócić starej wersji (lub jednocześnie uruchomić dwie wersje) świadczy tylko o niekompetencji Twojego teamu. Da się to zrobić nawet przy totalnie innej strukturze danych, api whatever... No ale czekaj jak to było - "tworzymy wykop razem z wami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)....więc zrobilismy tak jak chcieliśmy. Btw kiedy przestanę dostawać powiadomienia z tagu, z którego
@wykop kiedy w aplikacji Android po wejściu do profilu i moich komentarzy wyświetla mi się kurła znalezisko i pierwszy komentarz albo #!$%@? tekst wpisu na Mirko w którym coś komentowałem? Ma mnie to prowadzić DO NIEGO KOMENTARZA A NIE!!....