Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ʘʘ)

1. Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od tematu osiągnięć, które w ostatnim czasie nieprawidłowo pojawiły się na Waszych kontach. Nie założyliśmy, że wehikułu czasu, który obecnie testujemy, od razu zadziała (_) Cofnęliśmy już wszystkie odznaczenia z przyszłości, nie martwcie się jednak - otrzymacie je ponownie, w swoim czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A teraz trochę o zmianach, które weszły. Zaczniemy od tematu, który często pojawiał się w komentarzach pod naszymi wpisami - obecnie przy wprowadzaniu czy też wyszukiwaniu tagu, pojawi Wam się (tuż obok tagu) liczba osób obserwujących dany tag.

3. Kolejnym tematem zgłaszanym przez Was były powiadomienia - obecnie po wejściu w dany tag, powiadomienia, które otrzymaliście z tego tagu potraktujemy jako odczytane.

4. I jeszcze jedna rzecz, o której wczoraj wieczorem informował Wykopowicz @pasta_alla_carbonara - temat z nieaktywnymi buttonami na stronach, na których aktualnie się jest. Przygotowaliśmy już poprawkę, aktualnie trafiła ona na testy, gdy tylko otrzyma zielone światło, trafi na Wykop.

5. Przypominamy również - bo często o to dopytujecie - że dostępna jest testowa wersja aplikacji iOS, którą aktualnie można pobrać pod adresem: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g Będzie nam bardzo miło jeśli pobierzecie aplikację i podzielicie się z nami swoim feedbackiem ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #ios
Pobierz
źródło: Wykop
  • 105
2. A teraz trochę o zmianach, które weszły. Zaczniemy od tematu, który często pojawiał się w komentarzach pod naszymi wpisami - obecnie przy wprowadzaniu czy też wyszukiwaniu tagu, pojawi Wam się (tuż obok tagu) liczba osób obserwujących dany tag.


@wykop: czyli przywróciliście coś co było od xx lat ale zesraliście w nowej wersji, jest progres ( )
okay to jeszcze infinite loop i bede happy i nie bede narzekal. no moze tylko na lagowanie calej strony :P


@KwasneJablko: Z dobrych informacji - to na 100% zostanie wprowadzone. Ale, jak to zwykle bywa, są też złe informacje: potrzebujemy jeszcze trochę czasu na przygotowanie tej zmiany ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jeśli chodzi o lagowanie, podpowiedz nam, dzieje się to w określonych porach czy masz to
Z dobrych informacji - to na 100% zostanie wprowadzone


@wykop: okay. super

podpowiedz nam, dzieje się to w określonych porach czy masz to ciągle?


na przegladarkach na android. Opera. Schodze na dol mikrobloga, wciskam NASTEPNA i strona sie zaladowala ale czasami trzeba czekac 5 sekund zeby sie wpisy odświeżyły. Mimo dobrego polaczenia internetowego

Jednak jak bedzie infinite loop to to juz nie bedzie az takim problemem. :) dzieki