Wpis z mikrobloga

@muchatse: Dziewuchy Dziewuchom to chyba najbardziej rakotwórczy pej, jaki widziałem na Facebooku. Spróbuj się nie zgodzić w choć minimalnym stopniu z linią administratorek (czy też „osób administratorskich” xD ), to z miejsca dostajesz bana. Wszystko w myśl zasady „kto nie z nami ten przeciwko nam”. Wycierają sobie mordy prawami człowieka i poszanowaniem wolności wypowiedzi, a zaszczuły ostatnio lekarkę ze szczecina, mimo że ona sama jest zwolenniczką prawa do aborcji. Kiedy zaczęto
@muchatse:

nie żartuj w ten sposób, to nie jest śmieszne

Zacząlem się zastanawiać czy ja kiedykolwiek usłyszałem w robocie kawał o babach na który mógłbym tak zareagować i przypomniała mi się adekwatna perełka:
-Dlaczego kobiety też mają rozporki w jeansach?
-Żeby mogły zamknąć #!$%@?ę.
@muchatse: co znaczy odczłowiecza? Zakaz aborcji, indeks ciąży jak w jakichś nazistowskich koszmarach, poświęcanie zdrowia i życia matki w imię donoszenia zdeformowanego płodu, nagonka na medyków skutkująca odmawianiem pomocy kobietom z ciążami zagrażającymi życiu, nie mówiąc już o biciu i gazowaniu protestujących, pokazowych aresztowaniach czy państwowemu sprzyjaniu sektom traktującym kobiety jak radykalne odmiany islamu, typu ordo szuris. Im więcej takich wydarzeń, tym więcej radykalizacji.