Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Dziś przychodzę do Was z kilkoma świeżymi przemianami. :)

1. Pjoter - 3 miesiące redukcji pod krótki okres masowy, ostatnie 10-12 tygodni żeby poprawić słabe partie, głównie nogi i klatkę. We wrześniu debiut na scenie, kategoria Classic Physique.

2. Kamil - 3 miesiące współpracy, szybkie odkrycie sylwetki, tylko 3 treningi siłowe w tygodniu, super gen moim zdaniem. Obecnie okres masowy, brak parcia na zawody.

3. Maciek - 3,5 miesiąca pod moimi skrzydłami, rekordy w większości ćwiczeń, nowe rozstępy mimo już długiego stażu treningowego, różnica między zdjęciami około 5kg, mimo że jakość trzyma się świetnie. Zwróćcie uwagę na bark i udo. Maciek w październiku/listopadzie będzie startował w WNBF, jest naturalem, nigdy nic nie używał.

4. Mati - różnica między zdjęciami około 6-7 miesięcy, w tym był prep do zawodów oczywiście. Mati zgłosił się jako natural z celem jakim był występ w zawodach jako junior, wybrał mnie żebym poprowadził go właśnie również w aspekcie dopingu. Ostatecznie wystartował i zajął 1 miejsce w debiutach classic physique (na 12 osób) i 3 miejsce w kulturystyce bez limitu wagi juniorów (na 8 osób).

5. Martyna (zdjęcie główne) - rok pracy, podciągania z 0 powtórzeń na 8 ruchów w pierwszej serii (kolejne 7,7,6). Ciągi poprawione z 90kg na 130kg. Bardzo duża zmiana sylwetki, lekkie żyłki na barkach i bicepsie, waga około 5kg na plus. Większość czasu w lekkiej nadwyżce/utrzymaniu kcal, białko 2,5g na kg masy ciała.

W kwietniu ceny moich usług powędrują troszkę w górę, dlatego jeśli ktoś rozmyśla nad dołączeniem do mojego teamu, to teraz jest najlepszy moment. :)

#mikrokoksy #silownia #przemiana #transformacja #dieta #mirkokoksy
Lewusx - Siema, siema. 

Dziś przychodzę do Was z kilkoma świeżymi przemianami. :)

1...

źródło: Przemiana rok kobieta

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • 0
@dan-tom69: Nie dam, bez chęci nic nie zrobie. Do moja najwyżej ściągnąłbym z Ciebie 10kg takim w miarę zdrowym tempem. Ja nie jestem od "No jak tam chłopie, żeliwo przerzucone?". To musisz sam tego chcieć żeby szło.
  • Odpowiedz
@Lewusx jestem pracowity, ale teraz potrzebuję bata nad sobą ( ͡º ͜ʖ͡º) jak już w coś wejdę, to robię to na 150 %, w taki właśnie sposób ostatnio w krótkim czasie tyle zrzuciłem. Więc jestem do ogarnięcia ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andbatros:

Jak bym chciał zapinać twarde poślady to bym został gejem. W kobietach właśnie fajna jest delikatność i jędrność.


Nikt nie pytał xD No i zdecyduj się, bo możesz mieć jedno z dwóch. Jeżeli ma być jędrna to musi być umięśniona, wtedy rozluźniony mięsień będzie jędrny w dłoni i jędrnie będzie wyglądać, a jeżeli dupa będzie ulana lub zupełnie się nie będzie ruszać to będzie płaska albo ulana.

Poza tym takie
  • Odpowiedz
@Lewusx: To zdjęcie z Martyną pokazuje jedynie że nie można porównywać zdjęć robionych innym aparatem, z innej odległości i przy innym oświetleniu. Na obu zdjęciach ma podobne proporcje, tylko kadrowanie jest inne.
  • Odpowiedz