Wpis z mikrobloga

Czuje dobrze człowiek.

Zadzwonił na #999 facet i mówi, że jego dziewczyna powiedziała mu przez telefon, że się zabije i przestała odbierać telefony. Gość był 200 km od niej. Borderka z próbami samobójczymi w przeszłości. Mówi, że jedzie do niej ale jest przerażony całą sytuacją. Przyjąłem zgłoszenie, powiadomiłem policję i straż pożarną, bo potrzebne było #wejsciesilowe.

Przerażony wzywający pytał czy może się dowiedzieć jak się sytuacja potoczy. Mówię mu, że może policja do niego zadzwoni. Ale tak sobie pomyślałem, że mu bardzo współczuję, bo takie życie w niepewności jest okropne. Wiem to bo sam swego czasu miałem doczynienia z borderką.

Pomyślałem, że zrobię coś co mało kto by zrobił. Po półgodzinie zadzwoniłem do policji i pytam jak sytuacja. Dowiedziałem się, że dziewczyna została znaleziona przez strażaków i obecnie jest pod opieką policjantów. Zadzwoniłem do zgłaszającego i mu powiedziałem, że jego partnerka jest pod dobrą opieką i żeby się nie martwił tylko spokojnie do niej dojechał.
W życiu nie słyszałem kogoś tak wdzięcznego.

#zaburzeniaosobowosci #psychiatria #psychologia
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1597
@Korba112: nie wiem po co faceci siedzą z takimi babami. Przecież to jest związek bez przyszłości, tylko choroby psychicznej można się bawić od tego. Ty jesteś złoty człowiek, tak trzymaj.
  • Odpowiedz
@Korba112: szacun Ty, kiedyś próbowałem dowiedzieć się, czy op, któremu próbowałem uratować życie na szosie przeżył (miał zawał), zadzwoniłęm do szpitala ale mnie olali bo nie rodzina, procedury ważne ale czucie ważniejsze...
  • Odpowiedz
  • 127
@7050

Kiedyś byłem do reanimacji w miejscu publicznym. 3 babki uciskały klatkę piersiową do naszego przyjazdu. Przejęliśmy działania, facet nam zaskoczył i pojechał z zawałem na hemodynamikę. Na drugi dzień zadzwoniłem do jednej z tych kobiet i powiedziałem, że dzięki jej staraniom uratowała człowiekowi życie.
  • Odpowiedz
  • 41
Na drugi dzień zadzwoniłem do jednej z tych kobiet i powiedziałem, że dzięki jej staraniom uratowała człowiekowi życie.


@Korba112: fajnie
  • Odpowiedz
@Korba112: jak wygląda praca operatora 112? może jakieś małe ama? bo mam kilka pytań :p
pracujecie po 8h 5 dni w tygodniu czy może krócej jak kontrola lotów?
sytuacja która Ci zapadła najbardziej w pamięci?
jak dostać taką prace?
i tradycyjnie ile płacą?
  • Odpowiedz
@Korba112 miałem taką. Na początku brałem to na serio, potem już ignorowałem. A jak zerwałem i dalej mnie męczyła to zadzwoniłem na psy że piszę mi o samobójstwie i zabrali ją do Morawicy xD a najlepsze że 2 godziny później ja wypuścili a mnie policja o---------a jak przyjechała do domu xD
  • Odpowiedz
nie wiem po co faceci siedzą z takimi babami. Przecież to jest związek bez przyszłości, tylko choroby psychicznej można się bawić od tego


@NdFeB: Są kolesie którzy za dostęp do cipy oddadzą wszystko. I nie jest ich wcale tak mało
  • Odpowiedz
nie wiem po co faceci siedzą z takimi babami.


@NdFeB: Nie no, ja też nie. Wiadomo, że jeżeli twój partner boryka się z problemami psychicznymi, to należy go jak najszybciej porzucić, niech sobie radzi sam.
  • Odpowiedz