Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Dziś przychodzę do Was z kilkoma świeżymi przemianami. :)

1. Pjoter - 3 miesiące redukcji pod krótki okres masowy, ostatnie 10-12 tygodni żeby poprawić słabe partie, głównie nogi i klatkę. We wrześniu debiut na scenie, kategoria Classic Physique.

2. Kamil - 3 miesiące współpracy, szybkie odkrycie sylwetki, tylko 3 treningi siłowe w tygodniu, super gen moim zdaniem. Obecnie okres masowy, brak parcia na zawody.

3. Maciek - 3,5 miesiąca pod moimi skrzydłami, rekordy w większości ćwiczeń, nowe rozstępy mimo już długiego stażu treningowego, różnica między zdjęciami około 5kg, mimo że jakość trzyma się świetnie. Zwróćcie uwagę na bark i udo. Maciek w październiku/listopadzie będzie startował w WNBF, jest naturalem, nigdy nic nie używał.

4. Mati - różnica między zdjęciami około 6-7 miesięcy, w tym był prep do zawodów oczywiście. Mati zgłosił się jako natural z celem jakim był występ w zawodach jako junior, wybrał mnie żebym poprowadził go właśnie również w aspekcie dopingu. Ostatecznie wystartował i zajął 1 miejsce w debiutach classic physique (na 12 osób) i 3 miejsce w kulturystyce bez limitu wagi juniorów (na 8 osób).

5. Martyna (zdjęcie główne) - rok pracy, podciągania z 0 powtórzeń na 8 ruchów w pierwszej serii (kolejne 7,7,6). Ciągi poprawione z 90kg na 130kg. Bardzo duża zmiana sylwetki, lekkie żyłki na barkach i bicepsie, waga około 5kg na plus. Większość czasu w lekkiej nadwyżce/utrzymaniu kcal, białko 2,5g na kg masy ciała.

W kwietniu ceny moich usług powędrują troszkę w górę, dlatego jeśli ktoś rozmyśla nad dołączeniem do mojego teamu, to teraz jest najlepszy moment. :)

#mikrokoksy #silownia #przemiana #transformacja #dieta #mirkokoksy
Lewusx - Siema, siema. 

Dziś przychodzę do Was z kilkoma świeżymi przemianami. :)

1...

źródło: Przemiana rok kobieta

Pobierz
  • 73
@Lewusx: Mati na bombie stracił włosy
To co zostało niech zgoli na zero, bo ta sylwetka nie nadrabia wyglądu :D

Martyna - miała się w połowie drogi zatrzymać, co pomiędzy początkiem, a obecnym stanem. Nie h broń Boże nie robi z siebie faceta xD chyba że to zajawka na kulturystykę i zawody, jeśli nie to każda kobieta wygląda źle tak umięśniona ;)
@lukaszbsk: Nudeski mogę ewentualnie swoje wysłać na priv jakby jakiś kolega pytał. ;)

@hadrian3 Nie chciałem stulejarzy przywoływać.

@MrGriffin Póki co 400zł z góry za okres 2 pierwszych miesięcy, potem 200zl miesiąc. Dla koksów trochę drożej.

@MirkobIog I rosną jak na drożdżach, Pjotera zupdate'uje za 10 tygodni. :)

@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno 10mg ostaryny dziennie na okresy 6-8 tygodni co jakiś czas + GHRP-2 + MOD GRF 1-29 (2x 100mcg dziennie). Kumata osoba nie
@ravau: To nie reklama salonu fryzjerskiego żeby proponować komuś fryzurę. :D

Martynka stoi w idealnym świetle, takim które uwydatnia jeszcze mięśnie. Waży 70kg, tyle co niejeden wykopek. Jak zredukuję Ją do 60, nie będzie śladu po tej wielkiej muskulaturze, będzie sportowa forma, taka która będzie podobała się określonej grupie mężczyzn, raczej związanych z tym sportem. Czy będą zawody to nie wiem, ale wygląda tak, jak chciała wyglądać.
@Maximus_Wykopus_Dickus: Prawdopodobnie zrzucając z Niej dyszkę, będzie robiła w pierwszej serii z 10-12 ruchów. (chwyt neutralny), nachwytem robi teraz 6-7, czyli może do 10 również się uda dojść. Wzrost 171cm też żeby mieć lepsze wyobrażenie.

@przemo_student Z tym również się zgadzam, a tutaj w pakiecie jeszcze ładna buźka i poukładane w głowie, także po prostu realizacja swojej wizji.
@Lewusx no dobra, powiedzmy że jestem zainteresowany. Weź tera to na klatę: huop, całe życie miał w dupie sylwetkę, ale aż taki gruby nie był. Potem wziął się za siebie, z 92 zszedł krótko do 79, mały bf, widać że klata do masowania, reszta ok. Po dwóch latach dobrej sylwetki złe wejście na masę, lekka depresja, inne problemy, brak chęci do wszystkiego, alko prawie co dzień, i mamy gościa 95 kg. Do