Wpis z mikrobloga

@serio_serio: a co dokładnie chcesz wiedzieć?
W dużym skrócie: chłop po 30, z depresją od jakichś 2-3 lat, od prawie roku chlejący praktycznie codziennie te 0.5L wódy, z uwagi, że w obecnej korpo mam faktycznej pracy na 1-2h dziennie to znalazłem sobie drugą pracę i mam nadzieję, że uda mi się fakturować 16h x 160 zł dziennie faktycznie pracując 8-9h dziennie max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fake-konto: bardziej mi chodzilo o to w czym programujesz, skoro pytasz dorzuce: czemu piszesz o sobie w 3 osobie i czy pol litra dziennie nie wplywa negatywnie na kodzenie bo imo po wiecej niz 1 piwie bywa dziwnie juz a jakby to robic notorycznie to hmm no wlasnie - jakim cudem ogarniasz? ale glownie: w czym kodzisz i co kodzisz (z ciekawosci) albo w czym nie kodzisz ale masz w it
@penimi: jeszcze nie wiem, w pierwszej pracy mam relatywnie mało spotkań. Ponadto w obu firmach będę na B2B, bez ustalonych godzin pracy, więc jak którejś się coś nie spodoba odnośnie mojej dostępności, to zawsze mogę powiedzieć "papa" i zostac tylko w jednej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@serio_serio java, backend, obie firmy to banki, ale dość mocno różniące się :) 3-osoba to taka konwencja wykopowa xD nie
@fake-konto: to tym bardziej powodzenia skoro java i banki i "nadrabiam urokiem i bystroscia", brzmi pokrewnie jak ja swego czasu :) serio, jak to sie mowi - niech sie darzy chlopu, akutatnie i sprawiedliwie :P ament