Wpis z mikrobloga

Obraz polskiego redpillowca po 40stce:

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/40144-jak-si%C4%99-miewa-polski-kukold-bez-zmian/

Dorosły facet robi zdjęcia jakiejś parce z ukrycia i wstawia ich foty na publiczne forum. No debil po prostu. Młoda parka idzie sobie zapewne z zakupów, a tu od tyłu strzela im foty ponad 40letni byczek (oczywiście on jest tym uświadomionym jak nalezy postępować z kobietami, on WIE), aby pokazać jak polscy mężczyźni są wykorzystywani przez kobiety.

Przyznać się misiaczki. Chcielibyście mieć kolegę co wam fotki z ukrycia strzela i wstawia do neta, aby kilka lików zdobyć na forum?

Dla mnie to zwykły zbok, pewnie ma więcej takich zdjęć u siebie na telefonie. Także uważajcie na siebie, bo niewiadomo kiedy brat samiec wam robi zdjęcia z ukrycia.

Parka pewnie poszła do siebie porobić coś ciekawego, a 40letni gościu poszedł helmuta po kasku bić w tym czasie do fotki ;)

Dołącz do #braciasamcy zostań #redpill nie bądź #przegryw A już tym bardziej nie bądź #przegrywpo30tce Znajdź ciekawe #hobby zaimponuj swoim kolegom, wyjdź z ukrycia i zacznij robić zdjęcia od tyłu randowmowym ludziom, którzy zapewne są w #zwiazki

#blackpill
  • 11
@samiecgamma7: to jest oczywiste że autora zdjęcia to boli.
To się powoli robi niebezpieczne, za kilka lat te "samce" zaczną ich dźgać nożami od tyłu, bo tak ich to mierzi.
I to nie jest dobre dla nikogo, bo ten "samiec" też jest bardzo nieszczęśliwy i ma dużo racji, niestety będzie niszczył innych którzy są szczęśliwi.
@Tata_Kasi: ja na przykład jestem nieszczęśliwy od urodzenia w patologicznym domu gdzie byłem gnębiony, po szkołę gdzie byłeś śmieciem dla nauczycieli do teraz gdzie ludzie mają mnie za mniej niż zwierzę
a nie mam takich odpałów bo wiem, że tak działa natura i takie jednostki muszą być w społeczeństwie
mierzi mnie tylko to gdy ktoś mówi, że życie jest sprawiedliwe i cokolwiek zależy od nas samych
@harold97: wiadomo że nie od ciebie zależy w jakiej rodzinie się urodzisz, ani jak wygląda potem szkoła. Ale już jako dorosły pewne rzeczy możesz starać się zmienić na lepsze. I nie będzie łatwo, ale wydaje mi się że drobne zmiany mogą znacząco poprawić samopoczuciee.
A przykład tego "samca" który robił zdjecia, to jest ktoś kto robi przeciwnie, zamiast starać się polepszyć swoją psychikę on drąży głębiej i głębiej w depresję. Do
@Tata_Kasi: Po prostu dla mnie taki gość to już jest psychol zwykły. To nie jest nastolatek, czy tam dwudziestolatek co sobie fotki wrzuca na tiktoka for fun etc. To jest ponad 40letni typ, redpillowiec co oczywiście gardzi social media, pewnie naśmiewa się z kobiet co to sobie masowo zdjęcia cykają, a sam od tyłu zachodzi ludzi, fotografuje ich i wrzuca zdjęcia do neta.

No nikt mi nie powie, że jest to
@samiecgamma7: nie jest to normalne i bardzo dobrze że przytaczasz ten przykład. Niech ludzie którzy czytają wykop wiedzą że to zachowanie jest ganione przez społeczeństwo. Ta para ze zdjęcia to normalni ludzie a on nie dziwny. Szkoda mi tylko że tacy jak ten fotograf istnieją, i chcę rozumieć mechanizmy społeczne co ich do tego popychają.
@samiecgamma7: to brzmi raczej jak satyra, bo w żadnym świecie nie ma nic złego jeśli mężczyzna nosi ciężkie rzeczy, żyjemy w patologicznym świecie ale to nie oznacza, że musimy walczyć o swoje na tych patologicznych zasadach. To jest tylko pogłębianie patologii, którą trzeba docelowo zniszczyć a nie się w niej urządzać.