Wpis z mikrobloga

Życie jest zajebiste i pomyśleć że jeszcze 3 lata temu siedziałem w Polsce i byłem pełny marzeń których zrealizować nie mogłem bo zarobki rzędu 2500 PLN. Zmarnowane 8 lat życia na pracę w Polsce bo przecież może będzie lepiej. Nie będzie, i jedyne co dała mi Polska to stany depresyjne i ciągły stres. #emigracja to najlepsza decyzja podjęta w życiu. Z etapu pełnego marzeń wylądowałem na etapie kiedy wszystko co chce mogę zrealizować bo pieniądze oszczędzają się same. Jak jesteście młodzi, pracowici i macie trochę oleju w głowie i opcje na wyjazd to śmiało. Nie ma co się bać i za kilka lat sobie podziękujcie.
#niemcy #zagranico #pieniadze #chwalesie
Qiudo - Życie jest zajebiste i pomyśleć że jeszcze 3 lata temu siedziałem w Polsce i ...

źródło: IMG_20230226_103202

Pobierz
  • 102
@Qiudo: Mimo, że bawi mnie chwalenie się wypłata od zawsze to Bardzo ładne zarobki, gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości to na jakie zarobki mógłbyś liczyć w Polsce? Bo to nie jest tak łatwo jak opisałeś i, że zarabiając w Polsce 3 czy tam 4 klocki to z tymi umiejętnościami dostajesz w Niemczech trójkę NETTO.

Bo nie oszukujmy się, ty zarabiasz duże pieniądze nawet jak na
@PawelW124: policja nie wywołuje u mnie niepokoju tak jak w Polsce, to na pewno. Urzędy działają, służba zdrowia taka że jak różowa chciała iść do dentysty to na służbę zdrowia miała termin na jutro.

@erni13 wiem o co Ci chodzi, ale tutaj nie chodziło o przechwałki tylko o pokazanie że się zwyczajnie da. Wiem bo sam jeszcze niecałe dwa lata temu pracowałem za 1300 netto. Kwestia żeby się nie bać podejmować