Wpis z mikrobloga

@nowyjesttu Tak jak kiedyś w Augustowie uprzejmie mnie pan własciciel o obiektu #!$%@?ł, że jak chciałem ma Mazury to źle trafiłem, bo dotarłem stety/niestety na pojezierze suwalsko-augustowskie. Wyszło, że jestem ćwokiem, prostakiem i jadę na wakacje, a nawet nie wiem własciwie dokąd ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: widziałem ten wpis z trzema plusami na głównej, coście zrobili z tym wykopem xDDDD

A tak w temacie to zerknąłem na wiki i się zdziwiłem, że Suwałki mają poniżej 70 tysięcy mieszkańców, myślałem że spokojnie to miasto ma ponad 100 tysięcy ludzi
  • Odpowiedz
@WR9100:

A tak w temacie to zerknąłem na wiki i się zdziwiłem, że Suwałki mają poniżej 70 tysięcy mieszkańców, myślałem że spokojnie to miasto ma ponad 100 tysięcy ludzi


Kiedyś dziwiłem się, że Olsztyn jest po prostu 2x większymi Suwałkami.
  • Odpowiedz
Kolejne 10/10 dla moderatora, który zdecydował o zamieszczeniu tego wpisu na głównej xD Jego treść sprowadza się do tego, że Suwałki istnieją i leżą na Suwalszczyźnie xD No i zawrotne 10 plusów, które również świadczą o docenieniu go przez świadomych użytkowników Wykopu xD
  • Odpowiedz
@who_yo_vy: Augustów faktycznie nie leży na Mazurach, ale ten pan również się nie popisał skoro miesza nazwy geograficzne z krainami kulturowo-historycznymi.

@nowyjesttu: Z tym rejonem Suwalszczyzny jest jak z Podbeskidziem - region składający się z jednego miasta, bo zmieniły się granice i wstyd przyznać, że Suwałki leżą na Litwie.
  • Odpowiedz
@l3yeu: chyba mój dysonans poznawczy wziął się z tego, że od dawna w jakiejś prognozie pogody (chyba tvn-u) Suwałki były umieszczane na planszy jako jedno z głównych miast
  • Odpowiedz
Tak jak kiedyś w Augustowie uprzejmie mnie pan własciciel o obiektu #!$%@?ł, że jak chciałem ma Mazury to źle trafiłem, bo dotarłem stety/niestety na pojezierze suwalsko-augustowskie.


@who_yo_vy: e tam, ja jestem z suwałk i to jakiś nadmuchany problem, że to nie mazury i nie podlasie. No na mazury to faktycznie jeszcze ktoś z suwałk może się obrazić, ale na pewno nie na podlasie.
  • Odpowiedz
  • 4
@nowyjesttu Suwałki kojarzą mi się z wycieczką po auto, jechałem z Gdyni. Chciałem kupić Renault Safrane z 99 w podobno pięknym stanie, było to w 2016, a auto kosztowało prawie 10k. Na miejscu okazało się że dużo rzeczy nie działa, a samo auto zmęczone. Auto się nawet nie zamykało, ale właściciel pocieszył mnie, że u nich nie kradną xd
  • Odpowiedz
@bidbid: Teraz chyba nie ma znanych mieszkańców Suwałk. W pobliżu mieszka pewien pijak Palikot, Tym, Buczkowski, Gronkiewiczowa czy troche dalej Komorowski.
Z Suwałk pochodzi Stanisław Wajda, Konopnicka i z okolic Witold Urbanowicz dowódca dywizionu 303.
  • Odpowiedz
Kolejne 10/10 dla moderatora, który zdecydował o zamieszczeniu tego wpisu na głównej xD Jego treść sprowadza się do tego, że Suwałki istnieją i leżą na Suwalszczyźnie xD No i zawrotne 10 plusów, które również świadczą o docenieniu go przez świadomych użytkowników Wykopu xD


@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: jak wpisy o #pedalarze xD

Przejechałem rowerkiem tyle plus tyle, zdjęcie, cyk wklejamy na główną xD
  • Odpowiedz
A tak w temacie to zerknąłem na wiki i się zdziwiłem, że Suwałki mają poniżej 70 tysięcy mieszkańców, myślałem że spokojnie to miasto ma ponad 100 tysięcy ludzi


@WR9100: Niedźwiedzie coś jeść muszą.
  • Odpowiedz