Wpis z mikrobloga

- Randkuj sobie od niedawna z dziewczyną poznaną na #badoo
- Wejdź na Badoo z nudów, zobacz, że zalajkowała Cię jakaś dziewczyna, której wcześniej notabene dałeś krzyżyk
- Z racji, że nudno, napisz pierwszy do niej to słynne "hej co tam"
- Okazuje się, że to koleżanka tej, z którą się spotykam, bo jakby inaczej - musiała się jej pochwalić, że do niej napisałem
- Od pierwszej dostań wiadomość, że kończymy znajomość żałosny jesteś w hui dwulicowy nara

I to ja jestem ##!$%@? ?

Rozumiem, że istnieje limit spotkań, po którym wszystkie apki randkowe powinno się niezwłocznie usunąć. Dobrze wiedzieć xD
Ale po co tamta druga lajkowała mnie wiedząc, że aktywnie spotykam się z jej koleżanką, to już takich pytań nie zadajemy xD

#badoo #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 17
@PEKLONIKON jezuuu, naprawdę nie ogarnąłeś? Pierwsza poprosiła koleżankę by dała ci like bo chciała cię przetestować xDD. nie wiem ile się z tmata spotykałem ale najwyraźniej chciała sprawdzić czy dalej szukasz innych dup, czy jesteś jednak nią zainteresowany na poważnie. Jeśli to było po 2-3 spotkaniach to głupia i nie masz czego żałować.
@AnonimoweLwiatko: Czaje co chcesz przekazać. Ale to nie takie proste po tylu spotkaniach stwierdzić, czy nadaje się na żonę, dziewczynę, FWB, czy jedynie do tarcia chrzanu. Cały czas był etap "utrzymywania pozorów". One potrafią z trzema dziennie się spotykać. A chłop do drugiej dziewczyny nie może napisać?
@PEKLONIKON: Spotykać czy sypiać? Spałeś z nią? Jeśli kobieta prześpi się z Tobą, a później z innym gościem to będziesz widział, że coś nie gra, wtedy nara. Jak nie dobrałeś się jej do majtek w ciągu kilku randek to tylko tracisz czas, chyba, że laska się szanuje i potrafi uwodzić. Problem w tym, że taka kobieta nie spotyka się z kilkoma kolesiami na raz. Po pierwszym czy drugim spotkaniu dałaby ci
@PEKLONIKON: to czego szukałeś dalej? Zasada jest prosta, podoba Ci się dziewczyna, z którą się spotykasz to nie szukasz innej. Jeśli szukałeś to znaczy że nie jesteś zainteresowany tą pierwszą. Ale i tak niezbyt w porządku się zachowałeś bo mogłeś jej powiedzieć, że nie jesteś nią zainteresowany. Dobrze zrobiła, że Cie pogoniła.
@BozenaMal: Zdefiniuj mi "podobasz", bo to, że podoba mi się ktoś, nie oznacza, że cokolwiek z tego coś będzie. Relacje z laskami są dość mocno nieprzewidywalne i doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma co przywiązywać się do jednej jeśli nie było żadnych poważniejszych deklaracji.
Dopóki nie jestem w związku to nie robię z siebie klauna kasując apki randkowe i zapisując się do kościoła xD.
Generalnie gimbo-gierki z jej strony i tyle.
@PEKLONIKON świat apek randkowych to dziwny świat, ja raz byłem umówiony z laską w kawiarni i jestem niemal w 100% pewien, że w środku czekała jej przyjaciółka by obadać temat jak wyglądam itd. i by dać tej z którą się umówiłem zielone światło xd

poszedłem w #!$%@? xd
Zasada jest prosta, podoba Ci się dziewczyna, z którą się spotykasz to nie szukasz innej. Jeśli szukałeś to znaczy że nie jesteś zainteresowany tą pierwszą.


@BozenaMal: eh gdyby to tylko u różowych działało tak samo, umawianie się z trzema typami na raz i wybieranie sobie najlepszej opcji na wieczór, jak z najlepszą opcją nie wyjdzie to telefon do opcji zapasowej. Podtrzymywanie zainteresowania i udawanie że wszystko idzie w dobrym kierunku żeby
to czego szukałeś dalej? Zasada jest prosta, podoba Ci się dziewczyna, z którą się spotykasz to nie szukasz innej. Jeśli szukałeś to znaczy że nie jesteś zainteresowany tą pierwszą. Ale i tak niezbyt w porządku się zachowałeś bo mogłeś jej powiedzieć, że nie jesteś nią zainteresowany. Dobrze zrobiła, że Cie pogoniła.


@BozenaMal: tak, ale babskie shit testy są spoko. Ja przestałem wchodzić na tindera jak spotkałem laskę, co do której miałem