Wpis z mikrobloga

Próbowałem wykonać eksperyment, wywołać jeszcze raz to co mi się udało przedwczoraj a mianowicie przenikanie dźwięków do snu nad ranem. Poprzednia sytuacja była następująca: zasnąłem około 3 i obudziłem się o 4 przez jakiś czas byłem obudzony po czym znów zasnąłem, następnie zauważyłem że dźwięki odtwarzanych klipów wideo znalazły się w moim śnie, pytanie brzmi: dziś powtórzyłem eksperyment i albo nic nie pamiętam albo nie było tego przeniesienia, chociaż zakładam to pierwsze, mogło mieć na to wpływ też to że byłem lekko przestraszony za pierwszym i zirytowany za drugim. Ma to związek z mechanizmem o którym mówił DL, kiedy się czegoś obawiasz mózg przechodzi w tryb czujności i sen jest lekki a przy lekkim śnie są większe szanse na przeniknięcie sygnałów do snu.

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka
Pobierz billuscher - Próbowałem wykonać eksperyment, wywołać jeszcze raz to co mi się udało p...
źródło: 1024px-John_Henry_Fuseli_-_The_Nightmare
  • 10
że dźwięki odtwarzanych klipów wideo znalazły się w moim śnie

@billuscher: Nie wiem, czy to ma jakiś związek, ale czasami zasypiam oglądają film/serial i te dźwięki łączą sie z moim snem i sa bardzo realistyczne i zazwyczaj wszystko pamiętam.

Raz miałem sytuacje, gdzie kontrolowałem sen. w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że śnie ,ale sie nie obudziłem i później wstałem, jak nowo narodzony - ale to był tylko raz.
@billuscher Regularnie tak mam, dlatego lubię zasypiać przy filmie ale tak by świecący monitor świecił na zamkniętę powieki to powoduje u mnie płytszy sen. Tokena jak z incepcji do świadomego snu używam tego że organizm funkcjonuje poprawnie i nie pozwala mi się zsikać przez sen. Innymi słowy kilka razy śniło mi się że mocno mnie pęcherz ciśnie ale we śnie nie dało rady się załatwić. Innym symptomem że to jest sen jest
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ExtraPensja: EILD zacząłem badać od jakichś 3-4 lat, nie wiem czemu tak się dzieje ale podejrzewam że ma to związek własnie z naturalną reakcją organizmu, jestem przerażony więc organizm przechodzi na tryb czuwania i jest lekki sen. Tak zmieniłem kilka razy niebo, parę razy coś stworzyłem.
@ramuram Śpisz w jakiejś nienaturalnej bądź dziwnej pozycji (na siedząco np?)
@ramuram:

Innymi słowy kilka razy śniło mi się że mocno mnie pęcherz ciśnie ale we śnie nie dało rady się załatwić

To ja mam tak, że jestem w stanie się we śnie wysikać, ale za każdym razem się wtedy budzę, bo pojawia sie myśl: "Czy ja właśnie nie szczam w łóżko?" No i autentycznie się budzę i czuje jakbym sie zeszczał w łóżko, pomimo że jak sprawdzę, to okazuje się, że