Wpis z mikrobloga

Mirasy jestem po kontakcie z sekciarką z #mlm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dotychczas nawiązałem kontakt przez messengera, wczoraj z nią rozmawiałem około 10 min. Teraz mamy mieć spotkanie na zoomie w sobotę jakoś po 20.
Dotychczasowe wpisy jeśli ktoś chce być na bieżąco:

przed rozmowa, opis sprawy
po rozmowie, co i jak i jaka to firma

Miraski dawajcie pomysły, co mówić na zoomie żeby jej zawiesić mózg xD Jeden pomysł już jest od @siemando aby jej powiedzieć żeby dała hajs na pakiet startowy, bo skoro to taki zajebisty biznes, to sie zwróci jak za pstryknieciem palca i oddam jej z dużym procentem te pieniądze xD

Wołam zainteresowanych z poprzednich wpisów:

@dos_badass
@Veeren
@virgola

W ogóle rozkminiam czy ją nie podpuścić żeby sie ze mna spotkała osobiście xD Mieszkam od niej daleko, ale ona na rozmowie na messengerze powiedziała, ze w sumie nie tak daleko xD Odległość to 10 godz drogi według googla. Także niech wbija do mnie na chatę, jak dla takiej bizneswoman to helikopterem pewnie w niecałą godzinkę czy pół ( ͡ ͜ʖ ͡)

#beczka #inwestycje #sebcel #gielda #finanse #piramidafinansowa #coaching
  • 24
@Menszykovsky: na pewno zapros jednego ziomeczka dla pokrecenia wspolnie beki, ale nie mow jej o tym. Powiedz ze ziomek wbil na ostatnia chwile bo tez zainteresowany. No i najlepiej w jakiejs kawiarni czy gdzies zebys zdazyl zlozyc zamowienie, a tak zeby na koniec ona musiala zaplacic. Powiedz zeby wziela jakis przykladowy starter z probkami na spotkanie i wykorzystaj te kremy czy perfumy na sobie jak nie bedzie patrzec ( ͡°
@Menszykovsky: Możesz powiedzieć, że interesujesz się psychologią, więc się dobrze sprawdzisz i możesz zacząć w związku z tym pociskać wszelkie cingowe teksty typu: "Jakim owocem jesteś? Bo JA na ten przykład czuję się pomarańczą."
No i mozesz wylecieć z tekstem, że to pewnie trzeba urabiać ludzi, manipulować, i że czujesz, że to twoja mocna strona, a zresztą tak było w horoskopie napisane, czy inne gwiazdy ci przepowiedziały taką osobowość. Patrz jaką