Wpis z mikrobloga

Nawiącując do poprzedniego wpisu:

werbujo mnie do mlma xd

Rozmawiałem z tą typiarka z #mlm co mnie chce zwerbowac do ich sekty xD Na poczatku mile powitanie, i pyta gdzie pracuje. W sumie wykminilem na szybko urzad miasta xd i mowie no, ze lipa bo brak możliwości rozwoju itp xDDDDD
Ona cos tam ze pracowala w jakims tez urzedzie (na pewno xDDDD) no i wie ze to lipa itp. Potem cos tam pitoli o rozwoju, i czego oczekuje od pracy, to mowie ze rozwoju, fajnych pieniazkow i dochodu pasywnego (wiadomo MLMowcy to lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
To ta no ze dobrze sie skalda, bo wlasnie ta firma to jest amerykanska i juz 50 lat na rynku dziala. Potem pitoli ze to jest idelana szansa na stworzenie dochodu pasywnego i takie tam dalej bla bla bla sekciarzy mlowych xD I popitolila w sumie takie ogolniki, ja pytam co ta firma robi i ona ze to jest taka w w uj zajebista firma co produkuje nutraceutyki i o tym jakie to zajebiste sa rzeczy dla zdrowia xDDDD Po tym to juz ze nastepne spotkanie organizujmy instant xd To ja ze no jak sie ta firma nazywa w ogole to ona ze na zoomie juz powie xD To ja ze chce sie zapoznac z ofera itp żeby juz sie wdrożyć xd no to mowi ze mi wysle na maila, to podalem i w sumie sie umowilismy na tego zooma w weekend xd O to co zaproponowal @siemando nie zapytalem nawet bo ona nawet nie powiedziala na czym ta praca ma polegac w czasie rozmowy, a potem jak mi wyslala na messengerze wiadomosc glosowa (wiadomka xd), czy mi ten mail dotarl itp, to mowila, ze to nie jest w ogole praca zwiazana ze sprzedaza i robieniem magazynu w mieszkaniu xDDDDDDDDDDDDD

Ogolnie robilem ja tak typowo zeby myslala, ze na podatny grunt trafila i mnie wciagnie w ich szeregi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Firma sie nazywa Natures Sunshine, dodaje ssa z tego maila co do mnie wyslala z szablonu xd Nawet tego gowna nie otwieralem co to tam w tych pdach jest xD
Mirasy sory za pisownie ale na teleofnie pisze i bez polsich znakow a chcialem sie podzielic na świeżo tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Menszykovsky - Nawiącując do poprzedniego wpisu:

werbujo mnie do mlma xd

Rozmawiałe...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-22 o 15.51.52

Pobierz
  • 15
czy kupić od nich, i się bujać z tym po targowiskach? xD

gdzie tu profit dla ciebie?


@dos_badass: no dokladnie tak xD Właśnie o to chodzi, że profitu nie ma i przez to typy na szczycie piramidy zarabiają. W teorii przecież możesz odsprzedać te 2137 tysięcy soczków z witaminą D i profit będziesz mieć, ale widocznie się nie starasz za bardzo, lub nie masz tego dobrze zwizualizowanego, no wiec zapłać za