Wpis z mikrobloga

#mcdonalds #mcdonald #gotowanie #fastfood #jedzenie #cebuladeals #inflacja #ekonomia

Z tym McDonaldem to oni oszaleli - malutka bułka z jeszcze mniejszym kotletem - czyli w sumie 2 porządne gryzy 7 zł niby drogo, ale najgorsze, że byłem dzisiaj coś przekąsić to tyle ludzi, że nie było gdzie usiąść i czekałem chyba z 20 minut.

Nie dość że drogo to jeszcze pełno ludzi - taki obraz cebulactwa narodowego.
  • 25
@Simfecstio: Taa, tylko ta randomowa jakość mięsa w kebabie, gdzie często ilosć mięsa w mięsie nie przekracza 40%. W MC masz jednak jakąś standaryzacje i nigdy nie miałem problemów żołądkowych po nim, w przeciwieństwie do kebabów tfu. No chyba, że masz jakieś miejsce premium, ale tak do budy to ja się boje chodzić xD
@HeavyMagicMissle: Na wykopie przecież każdy zarabia 15k więc czy czis będzie kosztował 7, 8 czy 12zł to żadna różnica.
A nie czekaj xD

Jako stały klient maka mogę powiedzieć tylko, że klientów cały czas przybywa. Stawiają nowe lokale, stare przebudowują, konkurencja też działa, a jednak cały czas coraz więcej ludzi. Gdybym nie zamówienia przez aplikację do auta to wczoraj bym stał w kolejce do drive z 20-30min.