Wpis z mikrobloga

#mcdonalds #mcdonald #gotowanie #fastfood #jedzenie #cebuladeals #inflacja #ekonomia

Z tym McDonaldem to oni oszaleli - malutka bułka z jeszcze mniejszym kotletem - czyli w sumie 2 porządne gryzy 7 zł niby drogo, ale najgorsze, że byłem dzisiaj coś przekąsić to tyle ludzi, że nie było gdzie usiąść i czekałem chyba z 20 minut.

Nie dość że drogo to jeszcze pełno ludzi - taki obraz cebulactwa narodowego.
  • 25
Ktoś wie czemu 17% inflacja spowodowała wzrost cen śmieciokanapek z maka o prawie 100%? Jak jeszcze cheeseburger kosztował 4.5 to wydawało mi się, że przepłacam za niego a teraz to już w ogóle ićpanwhu. Bigmac+cheese+frytki+kola pewnie kosztują z 50 czyli tyle ile posiłek w większości restauracji - z tym, że nie zjecie przetworzonej mckupy a normalne jedzenie. Ci którzy piszą, że po maku ich brzuch nigdy nie bolał to ja powiem, że
@picasssss1: Możliwe. Ludzie lubią maka (w tym i ja) bo jest szybko, od ręki i po drodze.
Ja jadam tylko w gastro, ale moje powiedzmy top 20 knajp na jakości nie straciło, a przynajmniej tego nie zauważyłem. Ale nie jadam w tanich barach mlecznych, a cena gra dla mnie drugą rolę. Ale wiem, że jest sporo takich cwaniaczków.
A jak ceny wzrosły to przemilczę xD