Wpis z mikrobloga

Tym razem wszedłem bez problemu do psychoterapeuty.
Chciałem pokazać swoj diagram co zrobiłem ale powiedział, że on wie na czym leki polegają o nie mam mu pokazywać takich rzeczy. Interesuje go co z tym zrobiłem.
Powiedziałem, że trochę lepiej, bo nie boje się iść z rodzicami do sklepu i samemu też mniej się boje, tak że jestem w stanie pójść.

No i co mógł bym zrobić dalej?

No, z tym jest problem, bo już wychodzenie na spacer i mycie się mnie męczy, tak że cały dzień myślę o tym, że będę musiał to zrobić.

No to on nie umie mi pomóc, wierzy, że cierpię ale samemu nie sprawi, że będę się dobrze czuł.

Coś tam było też o tym, że mówię że nie chce robić rzeczy, ale trochę nie wiem jak wyrazić taki stan chyba depresyjny.

Nie wiedziałem, co oprócz sklepu i spacerów mogę zmienić w życiu, więc mam zrobić listę rzeczy którą chciałbym zmienić na następny raz, albo to moja ostatnia wizyta.

Wracałem autobusem i moje wrażenie było takie, że to masakrycznie nieprzyjemne. Pociągiem dużo lepiej się jedzie.

Też po wyjściu z gabinetu mi przyszła myśl czy nie wrócić do pomysłu próby krótkich rozmów przez mikrofon. ehh może bym na takie coś się odważył
@Cadfael ty mi to zaproponowałaś?

To tyle.

#przegryw #qewnakwadracie #nerwica #terapia #fobiaspoleczna
  • 58
@qew12: Albo ktoś gada o czymś dla ciebie przypadkowym, albo się rozmawia o grze: gdzie pójść, co znalazłeś, co potrzebujesz, że możesz komuś coś dać (np. potiona, bo nie ma osłony) albo używasz takiego do leczenia grupowego, to musisz ich jakoś zawołać. Choć teraz jest rozbudowane pingowanie i można się obejść bez mówienia. Takie pingowanie to też forma komunikacji. Ty pingujesz przedmiot, ktoś potrzebuje to go podnosi i ci podziękuje, itd.
@qew12: Kończysz grę i tych ludzi więcej nie spotkasz, a nawet jak spotkasz, to ani ty, ani oni o tobie nie będą pamiętać. Możesz też wejść na duo, to ci dobierze pojedynczą osobę, ale wg mnie wtedy ciśnienie większe, bo w drużynach 4-osobowych oni będą sobie gadać, a ty możesz czasem się odezwać. Nikt też nie będzie, aż tak bardzo patrzył na to jak grasz. Gdy jest was dwóch w drużynie,
@qew12: to nie na to samo wychodzi? Ty masz sam je wymyślać, sam wykonywać, sam coś zmienić, a on tylko to jakby potwierdza.
Imo jeżeli masz tyle motywacji by tam jeździć, to już byłoby lepiej żebyś próbował wykonywać te zadania z książki na własną rękę eh
@qew12: boisz się pójść do sklepu, ale masz odwagę shitpostować od 2 lat w najbardziej toksycznym miejscu w polskim internecie, w miejscu którą ma długą tradycje stalkowania użytkowników. gdzie tu logika? leczenie głowy rozpocząłbym od skasowania konta i zablokowania strony u operatora, bo przesiadywanie tu, zwłaszcza po update, nic dobrego ci nie przyniesie ( )