Wpis z mikrobloga

ale to jest demotywujace jak redukujesz bf i automatycznie cały twój progres #!$%@? razem z tą tkanką tłuszczową, robiłem 70kg na osiem razy jakiś miesiąc temu na ławie, przez ten miesiąc chciałem sobie porobić wyciskanie wąskim chwytem, dzisiaj zrobiłem normalnym i jest ledwo 70kg na pięć powtórzeń xd

wyciskaniem hantli 30kg na osiem razy, dzisiaj 27,5 ledwo na sześć razy

weźcie mnie zabijcie, potem jeszcze wchodzisz na kanał wk, widzisz takiego chudzielca filipka 71kg, jakieś siedem kilo mniej ode mnie i robi ponad 90kg w maksie, gdzie mój maks to było 80kg xd

#silownia #mikrokoksy
  • 12
@Kasahara nie wiem czy to kwestia dnia, braku motywacji czy może tego, że wczoraj robiłem nogi i dzisiaj spałem do 13:30 i przed siłownia zjadłem tylko jakiś syf z lidla na szybko.

Zobaczę na następny treningu push jak to wyjdzie
@random_acc_vikop redukuje już ponad dwa miechy ale dopiero od jakiegoś miesiąca już tak bardziej na poważnie, pierwszy miesiąc to były jakieś napoje słodzone codziennie, jakieś batony i inne ciastka z automatów bo kusiło w pracy itd. teraz się zdarzy coś podejść ale nie aż tyle co wcześniej

tak jak pisałem, zobaczę next dzień push bo to jest aż niemożliwe, że mam takie spadki
@random_acc_vikop co do bf to w sumie nie doczytałem ale myślę, że lekko poniżej 20%, mogę potem wysłać zdjecie bo aktualnie jestem na siłce

a deficytu nie liczę, po prostu staram się jeść mniej, nie pić słodkich napoi itd. dołożyłem 40 minut cardio(chód na wzniesieniu), jedyne co liczę to tylko białko by się zgadzało i siadało około 150g dziennie na moją wagę 78
@Anty_Chryst: mam podobnie, od jakiegoś miesiąca robię mocną redukcję w jedzeniu (białko trzymam, duuużo mniej węgli), dodałem 60 minut dziennie solidnego cardio, spadła siła i "nabicie" w oczach - kiedyś 87,5kg x 10 na ławie, teraz 82kg x 10 wydaje mi się ciężkie