Wpis z mikrobloga

Hej! :)
Witamy w pierwszym odcinku półfinałowym konkursu gitarowego #mirkoshredwars. Nasza spamlista powinna już działać, tak twierdzi wykop. Dajcie znać, jeżeli nie dostaliście powiadomienia, a jesteście do niej dopisani.

Zapraszamy do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[Drabinka konkursowa] | [Regulamin]

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej! :)
Witamy w pierwszym odcinku półfinałowym konkursu gitarowego #mirkosh...
  • 50
O ja jebe, jaki poziom. @33g3 zaprezentował prawdopodobnie najlepszy występ, jaki ogólnie słyszałem w tym konkursie. Szczególnie podobała mi się jego rytmika, zagrał równo na tym samym poziomie cały swój kawałek. @xtothx miał nieco słaby początek, trochę zbyt wolny, brakowało jakiegoś wyczucia. W rapie czasem słychać "czujesz to gówno?" no i tutaj chyba go jeszcze nie poczuł. Za to w drugiej części top, tak jakby coś się odblokowało, do tego technicznie zamiótł
Obie mi się bardzo podobały. Jednak głos poszedł na @33g3
Całość przemyślana, trzymająca się kupy (na początku w solówce @xtothx nie za bardzo widziałem jakiś koncept). Dodatkowo dobór brzmienia jak dla mnie idealny.
A propos Polyphii - jest jedna rzecz, której nie mogę u nich stolerować. To plastikowe brzmienie perkusji, no odrzuca mnie.
Gratulacje dla obu Mirków bo poziom wysoki.
Widze, że jest dramatycznie. Ja tak ze dwie eliminacje temu to @33g3 zastanawialem sie co on tutaj robi, tak ten poprzedni odcinek zagral super, a tutaj juz wymiótł konkretnie. A @xtothx za kazdym razem pokazywal klase, tak tutaj to tak troche bez feelingu i mialem wrazenie, ze i z timingiem byl problem. Przeslucham jeszcze w domu na kinie domowym, ale plus pewnie pojdzie do @33g3 ( ͡° ͜ʖ ͡°
Przedwczesny finał... Czytam te komentarze i czuję się jak znawca, bo większość jest zaskoczona, a ja od samego początku mam swojego faworyta i wiem, kto to wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko chyba pierwszy raz daję dwa plusy, bo obydwie solówki są dla mnie oznaką 100%-ego profesjonalizmu i obydwie zasługują na pochwały. To nie był amatorski pojedynek.

Znalazłem na głównej, powiadomienia nie dostałem. Doczekam do końca finału