Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Klosiak
Klosiak

Klosiak

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4765
  • Znaleziska 4244
  • Mikroblog 521
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10

50

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Kazimierz Wóycicki: Moi znajomi i ta część opinii publicznej, do której ja przynależę, oczekuje, że to polska strona przeprosi Ukrainę. Ten sam człowiek wcześniej zrównał zbrodnie ludobójstwa UPA z AK.

eMWu12
z
x.com
dodany: 5 godz. i 9 min temu
  • 22
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Klosiak
Klosiak
Klosiak 5 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 14
To niech pan idzie i przeprasza Ukraińców. Najlepiej na kolanach...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 21:59:49
  • 114
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
Klosiak
Klosiak
Klosiak wczoraj, 11:32:57 via Wykop
  • -4
No cóż...stare powiedzenie, że "Warszawa to największa wieś Polski.", coś w sobie ma.

Uprzedzając wydarzenia, sam mieszkam w Warszawie od wielu lat, ale trzeba też umieć się czasem pośmiać i z samego siebie ¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
10.06.2026, 17:39:51
  • 12
#szkeletal #kiszak
@Luck_89 zaczął wysyłać maila do nagrobków itp, zobaczcie czy dostaliście.
Jonasz-Kiszke-Mikke - #szkeletal #kiszak
@Luck_89 zaczął wysyłać maila do nagrobków i...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klosiak
Klosiak
Klosiak 10.06.2026, 17:50:48 via Wykop
  • 3
Dostałem i wypełniłem ankietę o to co ma być na nagrobku.
  • Odpowiedz

16

Nowy podatek od wartości aktywów. Ma wynieść 19 procent

Nowy podatek od wartości aktywów. Ma wynieść 19 procent

Sejm skierował do dalszych prac projekt ustawy o Osobistych Kontach Inwestycyjnych, który ma zachęcić Polaków do lokowania kapitału na giełdzie. Nowe rozwiązanie zakłada wprawdzie zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych do kwoty 100 tys. zł, wprowadza jednak zupełnie nową daninę. Środki zgromadz

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: 10.06.2026, 07:52:13
  • 6
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
Klosiak
Klosiak
Klosiak 10.06.2026, 08:07:14 via Wykop
  • 4
Artykuł podlinkowany jako główny to trochę bełkot...dodałem lepszy. Tak czy tak...kombinują, a potem będzie wielkie zdziwienie, że Polacy mają w dupie oszczędzanie na OKI.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 14:39:54 via Wykop
  • 1
@niki_niki: Grupa SEED to co najwyżej "zioło" będzie sadzić ;)
Klosiak
Klosiak
Klosiak 09.06.2026, 10:47:00 via Wykop
  • 0
@prnl77: Dobre. Acz mózgom, które lubią jak rządzący trzymają ich za gardło i jaja nie wytłumaczysz...oni i tak będą klepać ten sam przekaz, że OPP dobre bo "równo jado" ¯\(ツ)/¯
Klosiak
Klosiak
Klosiak 09.06.2026, 10:51:56 via Wykop
  • 0
@vacu: j-----e...to wytłumacz przy okazji fenomen dlaczego producenci aut stali się idiotami i specjalnie skalują liczniki tak, żeby zawyżały. W starszych samochodach zdarzało się to rzadziej, a w nowych nagminnie. Piszę oczywiście o sytuacji gdzie auto jest na homologowanych przez producenta kołach i oponach.

Mam auto...w papierach jest napisane prędkość maksymalna 250 km/h. Jadę w Niemczech na no-limit i licznik zatrzymuje się na 256-257 km/h, a pomiar GPS pokazuje 247-248

860

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
Klosiak
Klosiak
Klosiak 09.06.2026, 10:10:59 via Wykop
  • 66
Skoro politycy zakładają, że każdy kradnie bo kopiuje treści na swoim smartfonie, czy telewizorze to "where problem z torrentami"? Można powiedzieć, że ministerstwo zrobiło subskrypcję na piractwo. Skoro trzeba opłacać to czemu nie korzystać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

491

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
Klosiak
Klosiak
Klosiak 07.06.2026, 10:42:02 via Wykop
  • 18
Co teraz zrobią politycy? Oczywiście postawią tam OPP oraz trzy fotoradary, zamiast docisnąć przewozy, żeby zatrudniały ludzi, którzy mają pojęcie o prowadzeniu taksówki. Wszystko w myśl zasady, że jak rozrabia 3% społeczeństwa to karę i zakaz damy wszystkim i będzie spokój ¯\(ツ)/¯
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Klosiak
Klosiak
Klosiak 07.06.2026, 18:53:53 via Wykop
  • -1
@ssauczo_pauczo: Widać mało jeździsz. Spokojnie można jeździć +10 km/h ponad limit plus jak się wbija nie od początku to można ile fabryka dała. Ewentualnie jak jesteś Ukraińcem albo innym przybyszem z zagranicy to też możesz z---------ć i jesteś bezkarny...przybysze z tego korzystają. Dodatkowo ostatnio na S2 pomimo OPP był zajebisty karambol...także to dobry sposób na d-------e ludziom, którzy jadą po OPP jak praktycznie nie ma na nim ruchu...bo w innych
Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 15:43:41 via Wykop
  • 0
@ssauczo_pauczo: No kultura (i wyobraźnia) u nas jeszcze taka sobie...bez względu na to czy prawy pas czy lewy. Ale powoli robi się co raz lepiej.

362

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Dyplomatyczny kryzys na linii Warszawa-Kijów przybiera na sile po tym, jak Wołodymyr Zełenski nadał ukraińskiej jednostce imię Bohaterów UPA. Donald Tusk publicznie zaapelował do prezydentów Karola Nawrockiego i Zełenskiego o pilną rozmowę, ostrzegając, że emocje mogą zrujnować wzajemną solidarnoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 10:22:35
  • 118
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 14:49:07 via Wykop
  • 1
No to jest okazja, żeby zrobić w Jesionce należny remont rozciągnięty na najbliższe od 6 do 12 miesięcy ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

335

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Wynik z matematyki na maturze nie będzie brany pod uwagę przez komisję rekrutacyjną na medycynę na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Do tej pory oprócz chemii i biologii, był. Wielu odpadało, a brakuje lekarzy więc przymkną oko na słabszą matmę. Dobrze to czy źle?

Poludnik20
z
gazetaprawna.pl
dodany: 07.06.2026, 06:53:41
  • 182
  • #
    lekarz
  • #
    uniwersytetjagiellonski
  • #
    medycyna
  • #
    uj
Klosiak
Klosiak
Klosiak 07.06.2026, 19:00:35 via Wykop
  • 5
Nie wiem czy dobrze czy źle...ale moja mama, która przez 40 lat pracowała jako pielęgniarka w dużym szpitalu wojewódzkim, mówiła zawsze, że prosta matematyka przydawała się lekarzom i jak się trafiał taki co nie umiał przeliczać dawek to były z nim same problemy.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 12:37:08 via Wykop
  • 0
@southlander: Tak się często zdarza, że jak matmy ktoś nie ogarnia to z chemią też bywa kłopot ¯\(ツ)/¯
Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 14:45:48 via Wykop
  • 0
@southlander: A ktoś tu pisał, że to problem? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie obniżanie wymagań i poziomu nie służy rozwojowi intelektualnemu naszej młodzieży...teraz pora na eksperymentowanie na uczelniach wyższych.

1007

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

8 czerwca legenda kina obchodzi 80. urodziny.

RetorykaPisowska
z
kultura.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:28:30
  • 99
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleks
Klosiak
Klosiak
Klosiak 08.06.2026, 09:57:05 via Wykop
  • 0
Wszystkiego najlepszego dla Pana Piotra.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1022

Wyborcza: Bohaterowie UPA to bohaterowie i Polacy powinni okazać im szacunek

Pokaż treści 18+

Wyborcza: Bohaterowie UPA to bohaterowie i Polacy powinni okazać im szacunek

Komentator GazWyb przechodzi sam siebie: Teraz zew jest spowodowany tym, że inni dobrze mówią o sobie!". Bohaterowie UPA to prawdziwi bohaterowie i od Polaków należy im się szacunek.

eMWu12
z
wyborcza.pl
dodany: 07.06.2026, 15:48:16
  • 145
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
Klosiak
Klosiak
Klosiak 07.06.2026, 18:10:05 via Wykop
  • 14
Kolejne badziewie potwierdzające, że Wyborcza to antypolski ściek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

44

PILNE - Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

PILNE - Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

Proszę nie regulować odbiorników, to prawdziwy news z Onetu (Komputer świat) - IKEA wprowadza do sprzedaży dwa nowe adaptery elektryczne. Urządzenia pozwolą nam na rezygnację z przedłużaczy, przekształcając jedno gniazdko elektryczne w dwa.

speedy911
z
komputerswiat.pl
dodany: 06.06.2026, 08:13:08
  • 40
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    ikea
  • #
    onet
  • #
    technologia
Klosiak
Klosiak
Klosiak 07.06.2026, 11:50:09 via Wykop
  • 0
LOL XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luck_89
Luck_89
05.06.2026, 06:05:38
  • 192
Akuku,
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego paździerza (。◕‿‿◕。)
SZKELETAL - karta produktu na STEAM: https://store.steampowered.com/app/4754300

Postarane średnio, więcej mi się nie chciało. Tak więc, czy ktoś ma już klepnięty swój kluczyk, czy jeszcze nie, albo nawet wcale nie nie chce tego crapa w swojej Gabenowej biblioteczce, to i tak, będzie mi miło, za dodanie tego ulepa do swojej listy życzeń -
Luck89 - Akuku, 
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego...

źródło: image

Pobierz
Luck89 - Akuku, 
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klosiak
Klosiak
Klosiak 05.06.2026, 18:39:35 via Wykop
  • 1
No i elegancko! :)
  • Odpowiedz

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
Klosiak
Klosiak
Klosiak 04.06.2026, 08:19:36 via Wykop
  • 27
A bycie grubym mężczyzną?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
Klosiak
Klosiak
Klosiak 03.06.2026, 15:19:56 via Wykop
  • 135
No kto by się spodziewał ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3374

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
Klosiak
Klosiak
Klosiak 03.06.2026, 08:47:57 via Wykop
  • 31
@rheintochter: Hehe...mnie też wywalili z r/Polska bo lewarom się nie spodobało jak wytknąłem im braki w logice i myśleniu. Tamten sub to straszliwe raczysko.
Klosiak
Klosiak
Klosiak 03.06.2026, 12:09:14 via Wykop
  • 6
@anomaly_: Może być...ale tutaj jeszcze mnie nie zbanowali...kilka postów było usuniętych ale to jakieś sporadyczne incydenty były...a na r/Polska panuje układ, że jak lewaki jadą po kimś kto ma inne zdanie - łącznie z wycieczkami personalnymi - to jest wszystko ok. A jak ktoś się odgryzie to jest ban ¯\(ツ)/¯

75

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Cześć. Side project robiony wieczorami, z czystej ciekawości nic nie sprzedaję. Dostajesz nieugiętą postać: urzędniczkę z okienka (bez numerka ani rusz"), bramkarza, sześciolatka albo nieufnego klienta. Masz ją przegadać samymi słowami, w czacie. A jak pęknie, AI rozbiera Twoją rozmowę na czynn

janek-baran
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 19:26:01
  • 100
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    gry
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
Klosiak
Klosiak
Klosiak 02.06.2026, 22:08:48 via Wykop
  • 0
Dobre :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2068

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Klosiak
Klosiak
Klosiak 02.06.2026, 14:25:46 via Wykop
  • 2
RPD skutecznie p------o ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Klosiak
Klosiak
Klosiak 02.06.2026, 17:05:14 via Wykop
  • 6
W sumie to Rzecznik Praw Dziecka zrobił bardzo złą rzecz...publicznie pokazał, że nie należy się starać bo państwo o ciebie zadba i sprowadzi do twojego poziomu także tych którym się chciało lub są po prostu lepsi ¯\(ツ)/¯

Normalny układ...starasz się mieć jak najlepsze oceny i kończysz rok z wyróżnieniem więc dostajesz nagrodę.

Nienormalny układ przyklepany przez RPD...nie starasz się i masz gdzieś szkołę - nie ma problemu, zrobimy tak, żeby tobie nie było
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Środki z systemu kaucyjnego mogą być objęte podatkiem, jeśli nie pochodzą ze zwrotu wcześniej zakupionych butelek mówi Ministerstwo Finansów. W jakich przypadkach? "Kiedy ktoś oddaje do systemu kaucyjnego butelki, które zostały np. znalezione lub pochodzą z innego źródła (np. restauracji)".

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 02.06.2026, 06:51:46
  • 170
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
Klosiak
Klosiak
Klosiak 02.06.2026, 13:50:22 via Wykop
  • -1
Co prawda artykuł napisane przez jakieś AI ale jeśli ludzie z rządu się do takich doniesień odnoszą to masakra XD

Podatek od odzyskanej kaucji...no ja bym sam takiej bzdury nie wymyślił :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Klosiak
Klosiak
Klosiak 02.06.2026, 13:40:06 via Wykop
  • 0
Ja tam skończyłem matmę na PW (MINI) i nie mogę narzekać na brak pracy...a zarobki też niczego sobie.

Problemem nie są studia czy uczelnie wyższe, a to, że w pewnym momencie zmieniono system i uczelnie muszą przyjmować na podstawie punktów z matury, nie mogą zrobić własnego filtrowania przy pomocy egzaminów wstępnych...a do tego utarło się, że maturę musi mieć każdy wiec poziom tego egzaminu jest z roku na rok co raz niższy...bo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Klosiak

  • Never underestimate the stupidity of idiots :)
  • Polska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2013

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 03.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking