Wpis z mikrobloga

W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, czy poza wyglądem wadą jest też mój charakter (chociaż i tak bardziej z nudów) zamieniłem zdjęcie na #tinder z swojego (#pokazmorde w komentarzu) na randomowego #normik z #instagram (nie #chad, takie 5/10) i mimo, iż w dupie mam matche itd. i miałem do #p0lka zmatchowanych po udawanym glow upie nie pisać, to jednak napisałem do jednej i oczywiście co #!$%@?? Odpowiedź na zwykłe, niby nudne "Hej" i normalnie tocząca się rozmowa. O ile nie spyta się o wzrost czy coś rozmowa raczej będzie się toczyć. Zamierzam powiedzieć nawet w pewnym momencie powiedzieć wprost, jeśli nic nie przeszkodzi, jak sprawa wygląda, ale śmieszne, że pewno pisząc w taki sposób z swoim normalnym zdjęciem to nawet bym nie dostał odpowiedzi na pierwszą wiadomość, gdyby była ona mega ciekawym openerem

Przy okazji pozostawiłem swój opis:

你好

Pasjonat gier oraz polityki i kultury Chin. Poza grami i zainteresowaniem sprawami kocham też fotografię mobilną oraz gotowanie. Do tego fascynuję się muzyką UK Drill i kulturą, która powstała wokół tego gatunku muzycznego, ale nie pogardzę inną, też fajną muzą

Chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę albo do kina, ale nie ma problemy, bo porobić coś w domku, np. zrobić pyszne naleśniki albo pogadać o wszystkim i niczym


#przegryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #zwiazek #logikarozowychpaskow
Swordy - W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, c...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-08 012322

Pobierz
  • 76
A też to, że mam od #!$%@? par nie przekłada się na ilość rozmów, bo zwykle się one kończą na wysłaniu pierwszej wiadomości przeze mnie albo usunięciu pary przez loszkę
@Swordy Ja bym ci poradził zapuścić brodę i kupić trymer (taki za ok. 150 zł). Jak się dobrze nauczysz albo przypatrzysz fryzjerom to później spróbuj trymerem trymerem - razem z nożyczkami - mozesz się też sam w domu ścinać (oczywiście trzeba to robić umiejętnie - wygolić boki, górę tylko lekko przyciąć. Od razu mówię - rób to tylko wtedy gdy wiesz że masz wolny dzień, nie musisz iść do pracy, na spotkanie,
kocimietka_BB - @Swordy Ja bym ci poradził zapuścić brodę i kupić trymer (taki za ok....

źródło: poprawka

Pobierz
@MajsterOfWihajster: no bez przesady, że rzadkie trociny, ale jak przez geny starego (włosy po matce, broda i inne łoniaki po starym) mi się zaczyna kręcić jak łoniaki to mam dość. Rzadkie może ta, ale nie trociny
@Swordy: gościu twoja konwersacja z tinderowka to tragedia, z babami sie nie gada w ten sposób. czy ty rozumiesz że ich nie obchodzi to czy ty lubisz chiny czy polityka węgier czy co kolwiek co będziesz robił, gotował murował, chodzi o to w jaki sposób piszesz a nie co piszesz, najlepiej to pisz mało i dąż do celu spotkania, a nie rozpisujesz się o jakichś pierdołach co ją nawet nie obchodzą,