Wpis z mikrobloga

W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, czy poza wyglądem wadą jest też mój charakter (chociaż i tak bardziej z nudów) zamieniłem zdjęcie na #tinder z swojego (#pokazmorde w komentarzu) na randomowego #normik z #instagram (nie #chad, takie 5/10) i mimo, iż w dupie mam matche itd. i miałem do #p0lka zmatchowanych po udawanym glow upie nie pisać, to jednak napisałem do jednej i oczywiście co #!$%@?? Odpowiedź na zwykłe, niby nudne "Hej" i normalnie tocząca się rozmowa. O ile nie spyta się o wzrost czy coś rozmowa raczej będzie się toczyć. Zamierzam powiedzieć nawet w pewnym momencie powiedzieć wprost, jeśli nic nie przeszkodzi, jak sprawa wygląda, ale śmieszne, że pewno pisząc w taki sposób z swoim normalnym zdjęciem to nawet bym nie dostał odpowiedzi na pierwszą wiadomość, gdyby była ona mega ciekawym openerem

Przy okazji pozostawiłem swój opis:

你好

Pasjonat gier oraz polityki i kultury Chin. Poza grami i zainteresowaniem sprawami kocham też fotografię mobilną oraz gotowanie. Do tego fascynuję się muzyką UK Drill i kulturą, która powstała wokół tego gatunku muzycznego, ale nie pogardzę inną, też fajną muzą

Chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę albo do kina, ale nie ma problemy, bo porobić coś w domku, np. zrobić pyszne naleśniki albo pogadać o wszystkim i niczym


#przegryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #zwiazek #logikarozowychpaskow
Swordy - W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, c...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-08 012322

Pobierz
  • 76
@Swordy
po opisie kojarzę Cię z pewnej wspaniałej grupy na fejsbuku, która zaczyna się od B, a kończy na ękarty z Tindera, i tak widzę, że Twój wygląd to jedna sprawa, ale fakt, że nie śpisz po nocach roztrząsając powody swoich niepowodzeń, czy próbując udowodnić wszystkim komentującym na FB swoją rację to drugi, i to chyba nawet bardziej dotkliwy problem
byczqu, lepiej nie będzie, pogódź się z tym
@Swordy

Mówiąc szczerze to źle wyglądasz...Bardzo słaba fryzura i sylwetka....
Musisz ćwiczyć i DUŻO schudnąć zapuścić włosy...
Z taką sylwetką odpuść Tindera i podryw w realu też...Nie wstyd by ci przed samym sobą było będąc takim grubym doprowadzać do sytuacji łóżkowych z dziewczyną? Zdjąć koszulki, pokazać te fałdy?
Na tinderze siedzą pewne siebie dziewczyny wysportowane,dwa w realu wśród młodych większość jest chuda i wysportowana,dba o siebie.
ty też musisz żeby się czuć
@losowynick13: huopie, to co się dzieje na Wykopie zostaje na Wykopie i często mimo roztrząsania tego, co spotkałeś na bękartach ma celowo vibe takiego #przegryw, co sobie w ogóle nie radzi z relacjami i wgl w realu mu szło lepiej, ale to kiedyś. Nie rotrząsam tu tematów swojego życia bo tak jest lepiej dla mnie, a to, co piszę w kwestii #tinder mimo bycia luźnymi i prawdziwymi rozkminami jest w
@LonNon: w tym rzecz, że z schudnięciem serio it's over i w przeciągu kilku lat dałoby u mnie radę, ale astma, problemy z sercem i kuracja sterydami zrobiły swoje. Prędzej zyskam wzrostu i wyrównam do właśnie dobrej sylwetki niż stracę na wadzę, w tym rzecz
@LonNon: jakbyś widzial, ile (nie) jem to byś się zdziwił serio, że tak wyglądam. Dla mnie kromka chleba (pojedyncza) cienko posmarowana twarogiem to często posiłek na większość dnia (zero słodyczy, dojadania, nic), bo wstaję o 9, a obiady jadam 17-19
@Swordy: strasznie dziwnie wyglądasz na tych zdjęciach. Tj. raz dałbym 15 lat, a raz 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do Tindera, to ja już dawno dałem sobie spokój. To jest dobre dla chadów, którzy szukają miejsca na zrzut zawartości jąder. Człowiek tylko większej frustracji dostaje, bo nigdy nie wygra, gdy wokół taka konkurencja. To tak jakby bez żadnego przygotowania i jakiejkolwiek kondycji startować w igrzyskach olimpijskich.