Wpis z mikrobloga

W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, czy poza wyglądem wadą jest też mój charakter (chociaż i tak bardziej z nudów) zamieniłem zdjęcie na #tinder z swojego (#pokazmorde w komentarzu) na randomowego #normik z #instagram (nie #chad, takie 5/10) i mimo, iż w dupie mam matche itd. i miałem do #p0lka zmatchowanych po udawanym glow upie nie pisać, to jednak napisałem do jednej i oczywiście co #!$%@?? Odpowiedź na zwykłe, niby nudne "Hej" i normalnie tocząca się rozmowa. O ile nie spyta się o wzrost czy coś rozmowa raczej będzie się toczyć. Zamierzam powiedzieć nawet w pewnym momencie powiedzieć wprost, jeśli nic nie przeszkodzi, jak sprawa wygląda, ale śmieszne, że pewno pisząc w taki sposób z swoim normalnym zdjęciem to nawet bym nie dostał odpowiedzi na pierwszą wiadomość, gdyby była ona mega ciekawym openerem

Przy okazji pozostawiłem swój opis:

你好

Pasjonat gier oraz polityki i kultury Chin. Poza grami i zainteresowaniem sprawami kocham też fotografię mobilną oraz gotowanie. Do tego fascynuję się muzyką UK Drill i kulturą, która powstała wokół tego gatunku muzycznego, ale nie pogardzę inną, też fajną muzą

Chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę albo do kina, ale nie ma problemy, bo porobić coś w domku, np. zrobić pyszne naleśniki albo pogadać o wszystkim i niczym


#przegryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #zwiazek #logikarozowychpaskow
Pobierz Swordy - W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że tymczasowo w gwoli poznania, c...
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-08 012322
  • 76
@muchmuchmuch:

Niemniej miałem małe cele i krok po kroku dążyłem do dużego celu.

Kochana przez pewnego sprzedajnego youtucwela, który z witania się z ludźmi "cześć cwelu" i memowania z stereotypowego ojca polaczka, co chce wydziedziczyć syna, bo ten nie jest na jego modłę stał się kopią telewizyjnych gwiazdeczek, ale w innym medium , metoda małych kroków... Jakbym nie był leniem, który nie cierpi tej metody, bo wymaga ona czasu (woli zacząć
@Swordy: jakbyś nie powiedział, że te dwa zdjęcia to inna osoba, to bym na to nie wpadł sam, bo gość ma podobny kształt ryja. Po prostu to zdjęcie z pierwszego posta ma modniejszą fryzurę, ładne ubranie, zarost i zdjęcie jest ładnie pozowane. Zapuść brodę, bo to makijaż dla faceta i ukryje ci drugi podbródek. Idź na zakupy żeby kupić normalne ciuchy, a nie kupione przez mamę na bazarze. Idź do fryzjera
@Majkel2008: No jakby penga była... Przez traktowanie mnie przez rodzinę #janusze jak lokatora i ciągnięcie kasy za mieszkanie w domu rodzinnym mam długi jak prawdziwy #p0lak plus dopiero od dwóch dni mam robotę i to nawet nie na 1/4 etatu, bo z niepełnosprawnością na moim #zadupie w moim wieku #!$%@? znajdziesz i muszę się uciekać do łączenia robót dodatkowych w jeden pełen etat, bo inaczej gówno mam (40h w miesiącu in
Gdyby była penga chociaż w wysokości 50 zł to pewno bym spędził pół dnia na Vinted i wybrał jakieś casualowe, normickie ciuchy z Croppa czy innej Zary za 5-10 zł od sztuki w dobrym stanie. Nie liczę w tym oczywiście fryzjera, bo w tej lokalizacji jedyne, co mi się opłaca to inwestycja w lokalnego barbera, jak typowy hipster. 90, jak nie 100% fryzjerów tutaj zatrzymało się na tym, jak się ludzie obcinali
@LonNon: no, 100% hetero/bi loszek jest chętne na bolca, po prostu mówię że 90% #tinderowki to chude, wysportowane laseczki, które i tak nie do końca są w moich typie, chociaż bym oczywiście nie pogardził, bo kto narzeka ten nie rucha.

Po prostu (użyję tutaj porównania z #zoofilia celowo) jakbym miał wybierać pomiędzy małą (nie baby, chodzi niską) pandą a nie wiem, chudym psem średniej rasy to raczej wybrałbym to pierwsze, bo
@Swordy: wymówki. Brodę masz za darmo. Normalny Tshirt w 7-paku na promocji wychodzi 5 złotych za sztukę. Możesz też poszukać w lumpeksie czegoś fajnego. A fryzjer męski zwykle kosztuje tyle samo niezależnie od fryzury jaką poprosisz.
@Majkel2008 ta, wymówki i to serio, ale czekaj... Poszukam zdjęć z różnych okresów (nie wiem, jak głęboko sięga moja galeria) i jednego, wciąż tego samego fryzjera (fryzjerki), najlepiej z różnymi fryzurami to zobaczysz, czemu

@MajsterOfWihajster: 21 (bez 37). Pisane do tylko jednej to po prostu check, czy loszka myśli o mnie jako "ten przystojny chłop, co mnie może przebolcuje", czy bardziej "o, fajny charakter i przyjemnie się z nim pisze. Warto się lepiej poznać". Znając mnie będę cisnąć bekę, że "WyGlOnD SiĘ nIe LiCzY, CzEgO nIe RoZuMiEsZ InCeLu", ale nie będzie to oznaczalo, że uważam takie coś za złe/dobre, a po prostu wyśmianie tego
@Majkel2008: oj, to ty nie widziałeś mojej ostatniej "randki" z #patologia, z którą spotkałem się tylko dlatego, że mimo looku 40 latki (ma teraz chyba 20. Kończyłem szkołę średnią, nie matmę, a to było z 2-3 lata temu) i tego, że słownikiem ortograficznym to co najwyżej nauczyciele ją #!$%@? miałem nadzieję, że przynajmniej będzie normalnie gadać, bo na chyba Fotce (znaleźliśmy się albo tam, albo na jakiejś losowej grupce na
@Swordy: po twoim drugim zdjęciu można wywnioskować że mało teścia krąży w twoich żyłach. Siłka + zrzucenie bodyfatu poprawi wygląd i postrzeganie twojej osoby. To po pierwsze. Po drugie nie używaj żadnych zmiękczeń słów gdy piszesz z babami bo to niezbyt męskie i potwierdzasz tylko brak teścia.
@aczutuse: no niewiele, ale też to, że w porównaniu z tym, jak korzystałem jeszcze niedawno ostatnio staram się utrzymywać kontakt z loszką, która mi odpisała (zmatchowało nas wcześniej plus zna prawdę i tak) i nie lecę z lajkami na pałę, ale przyznam wprost, że 5 matchy w 2 dni przy zero effort, a 25 w 4 miesiące (chociaż bardziej bym uznał, że z 40-50, ale usunięta duża część) przy lajkowaniu na