Wpis z mikrobloga

A po co ci te naklejki z podzespołami w środku? Zapomniałeś metki ściągnąć? Czy nie wiesz jak w menedżer urządzeń wejść i sobie sprawdzi jak zapomnisz?
@O2O2122: Powiedz mi tylko czy można tego normalnie używać. Lata temu też kupiłem odpowiednik twojego lapka na tamte czasy (Asus ROG) ale już przy pierwszej sesji gamingowej było wiadomo że to kompletne nieporozumienie. Zasilacze mają teraz tak małą moc przez wszelkie ograniczenia UE itd że lapek pobierał prąd szybciej niż był się w stanie ładować i po 1,5h grania na maksymalnej wydajności kończyła się bateria mimo że był podpięty do prądu.
@O2O2122: Procek niezły, ramu mało jak na taką konfigurację, grafika niezła :) Nie wiem do czego taki sprzęt, ale cena wydaje się rozsądna :) Nie jestem fanem ledów, sam posiadam Legiona z 2021 roku bodajże i mi ten wygląd bardziej odpowiada. Chociaż pewnie bym zniósł za takie pieniądze i tego MSI :) Jak można tam wsadzić drugi nvme i zasilacz nie waży 5kg, to niezły zakup :)
Wszytko spoko, tylko będzie throttling, bo nie wierzę, że chłodzenie wyrobi na tyle, żeby CPU utrzymywał w stresie wysokie zegary. Solidna pasta pewnie i tak gówno zmieni niestety.
@O2O2122: Fajna zabawka, będziesz używał do gamingu czy pracy? Zawsze uważałem, że laptopy są orzecenione oferując ograniczone odpowiedniki podzespołów oferujac miniaturyzację. Tylko czy faktycznie dopłata kilku tyś za gorszy niż stacjonalny sprzęt jest warta możliwości obejrzenia filmu na łóżku czy zabrania laptopa w podróż gdzie teoretycznie masz dobrze się bawić bez sprzętu cyfrowego?
@KwadratF1: bo taka skrzynka może optycznie pasować drugiej połówce a lapek mniej aie rzuca w oczy ;) @O2O2122: też się pochwalę skoro można.

17.3" ASUS ROG Zephyrus S GX701LV-HG023T, 300Hz FHD, Black, i7-10875H, RTX 2060, 16GB DDR4, 1TB SSD.

Dobre chłodzenie, lapek caly metalowy, można otwierać jedną ręką, cieniutki. I klawiatura zimna za to pod ekranem jest gorąco.
K.....n - @KwadratF1: bo taka skrzynka może optycznie pasować drugiej połówce a lapek...

źródło: IMG_20230207_221951

Pobierz