Wpis z mikrobloga

@MrNeko: przecież laptop to też komputer i też pc. A co pc to niby tylko desktop a co z allinone gdzie bebechy od kompa są w monitorze?

Według definicji nawet tablet jest PC.
Personal Computer Definition: The first general-purpose, cost-effective personal computer created by IBM was called the IBM PC or means “personal computer” . It is a microprocessor technology that has been any small, relatively inexpensive computer designed to be
Miałem gs75 niby topowy. Po 2 latach te diody się zaczną wypalać i zacznie to wyglądać gorzej niż jest. Chodził jak wiertarka w grach wiec tylko słuchawki. Miał swoje dziwne sposoby resetowania na nagle przestające działać elementy. Był również mega słabo zoptymalizowany eg. Port bez sensu rozmieszczone. Na + fajny gładzik i w sumie dobra matryca. No i wszystko chodziło płynnie. Sprzedałem ze smakiem never again msi ;) za ppół ceny. Chyba
@O2O2122 miałem msi i generalnie feeling -> nigdy więcej. Słabo przemyślane lapciaki. Te ledy z czasem zaczną się randomowo przestać palić. Konfig mocny i tyle raczej zalet.