Wpis z mikrobloga

#rozdajo #konkurs

"Gdzie widzisz siebie za 5 lat?" - to standardowe, a jednocześnie niespecjalnie lubiane pytanie, padające często na rozmowach rekrutacyjnych. Gdyby nas 6 lat temu zapytano, gdzie będziemy dziś, najpewniej odpowiedź mocno minęłaby się z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro jednak to nasze urodziny, tym razem my pytamy Was:
Gdzie widzicie siebie za 6 kolejnych lat?

Możecie zaszaleć i pofantazjować, bo z Waszych odpowiedzi wybierzemy 3 najbardziej kreatywnych i nagrodzimy zestawami składającymi się z:
(σ ͜ʖσ) Limitowanej bluzy Just Join IT z motywem urodzinowym
(σ ͜ʖσ) Czapki Just Join IT

Odpowiedzi piszcie w komentarzu do tego posta, macie czas do końca tygodnia, 12.02.2023. Powodzenia!
Link do regulaminu: https://tiny.pl/w4f5r

----

#justjoinit #programowanie #programista15k #programista25k #pracait #technologia #javascript #css #html #python #java #php #ciekawostka #programista100k #praca #pracait #programista #praca
Pobierz
źródło: Konkurs
  • 85
@JustJoinIT: Po 6 latach czat GPT będzie na tyle rozwinięty, że widze siebie na plaży z drinkiem z parasolką, a czat klepie za mnie moje storisy, które mu tłumaczę głosowo, po ogarnięciu o co chodzi biznesowi.
@JustJoinIT: Za 6 lat widzę siebie pewnie już jako nieśmiertelny władca świata, który sprawił, że wszyscy są szczęśliwi. Chodzi o to, że od dłuższego czasu (jakieś 20 lat) coraz to bardziej marzę sobie lepsze życie a dzieje się zupełnie na odwrót i czym jest gorzej tym ja bardziej sobie wyobrażam jak mogło by być dobrze. To się samo napędza i to coraz szybciej więc te 6 lat pewnie dobije do tego