Wpis z mikrobloga

#pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich osób, które spuszczają się nagle nad PO - czy potraficie wymienić jakiś jeden sukces/dobra zmianę z czasów ich kadencji xD? Tak serio xD

Ewentualnie jeden postulat, który sprawi, że po wygranych wyborach jeśli przejmą władzę to będzie lepiej :D Na razie nikt mi nie potrafił nic konstruktywnego odpowiedzieć także rzucam taki #challenge #polityka
Efeljot - #pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich os...

źródło: photo_66535_1625832380_big

Pobierz
  • 291
Ruchają was


@szczepan325: oczywiście że "was". Ciebie nie ruchają, bo jestes chroniony tarczą freethinkerską.
Nie odpowiadam za to, że ludzie po dwoch kadencjach PO wybrali PiS. Tak to się złożyło, że mamy teraz w Polsce de facto system dwupartyjny. Na tę chwilę najlepszym rozwiązaniem jest glosowanie na PO, aby odsunąć PiS od władzy. Potem będzie mozna sie zastanawiać w następnych wyborach, czy lepiej zabrac im trochę głosów na rzecz innych partii
@Efeljot: Podczas ich rządów serio odczułem największy skok do przodu w polsce. Poczułem, że zaczęliśmy doganiać zachód, stać mnie było na więcej, częściej mogłem gdzieś polecieć (a pracowałem wtedy na produkcji xd). Ruszyła infrastruktura, pierdoła ale wybudowali wszędzie orliki noo i ich afery to był pikuś do tego co się wyprawia teraz. Nie zrobili sobie prywatnej plebani
@thorgoth: to że 8 lat stabilnie było to jakbyś ty był premierem też byłoby stabilnie, Chodzi o to że te rządy polskie to jak dziecko we mgle, życie się toczy nie zależnie od nich, raz dobra koniunktura, później jakiś kryzys. A oni takie naturalne rzeczy sobie przypisują, jest dobrze to mówią że dzięki nam, jest źle to mówią że to przez opozycję, wojnę itp. Elektrownie jądrowa budowa od 20 lat, to
@thorgoth: Wszystkie te "zalety" można przypisać temu że rządzili w koalicji. PO się w tej koalicji skompromitowało. Jedyną właściwą opcją do głosowania obecnie powinien być PSL. Mają doświadczenie w rządzeniu i zapędy patriotyczne.
Jak ktoś głosuje znowu na KO to tak jakby lubił jak go walą bez mydła.
@Tymajster: nie jestem chroniony tarczą freethinkerską tylko nie mieszkaniem już na tym dwupartyjnym folwarku. I nie, nie będziesz się za 8 lat zastanawiał czy nie oddać głosu na kogoś nowego, tylko będziesz głosował na PiS żeby odsunąć złe po od władzy. I karuzela będzie kręciła się dalej ()
Pytanie do wszystkich osób, które spuszczają się nagle nad PO - czy potraficie wymienić jakiś jeden sukces/dobra zmianę z czasów ich kadencji xD? Tak serio xD


@Efeljot: A sam nie umiesz? To ja proponuję ten sam challenge, ale w odniesieniu do Ciebie, bo ciekaw jestem czy jesteś w stanie cokolwiek wymienić.
podniesienie wieku - żadna zasługa, natomiast zgadzam się z postulatem, że powinno się go zrówna


@Efeljot: zrównać w którą stronę? W dół, żeby faceci pracowali do 60? A może żeby kobiety do 65/67 skoro statystycznie żyją dłużej?